10 przedmiotów, które zanieczyszczają energię w Twoim domu i trzymają Cię z dala od bogactwa i szczęścia!

0
836
Zdjęcie: fotoallel/123RF

Niektóre przedmioty przyciągają szczęście i dobrobyt; inne je odpychają. Uważaj na te 10 rzeczy i trzymaj je z dala od domu!

Wszystko jest energią. Laureaci Nagrody Nobla udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że świat fizyczny to jedno wielkie morze energii, które w mgnieniu oka pojawia się i znika w milisekundach.

Obiekty, którymi się otaczamy, zwłaszcza te w naszych domach, także niosą energię, która bezpośrednio wpływa na jakość naszego życia. Podczas gdy niektóre przedmioty błogosławią nas pozytywnością i dobrobytem, ​​inne po prostu opóźniają naszą drogę do szczęśliwszego i bogatszego życia.

Ważne jest, aby pozbyć się obiektów, które zanieczyszczają nas negatywnymi energiami, aby przerwać cały cykl pecha i stagnacji, który utrwala się w naszym życiu.

Czytaj: Mocne wypowiedzi Keanu Reeves’a, które otwierają oczy na świat

Poniżej wymieniamy dziesięć rzeczy, których nie można mieć w domu i które najbardziej utrudniają nam stworzenie sobie spokojnego i dostatniego życia. Uważaj na te przedmioty!

1. Szklanki i inne potłuczone naczynia

Potłuczone naczynia wnoszą do naszego domu dużo negatywnej energii i trzymają nas z dala od energii dobrobytu i dostatku. Pęknięcia przyciągają również negatywne rzeczy, które uniemożliwiają nam osiągnięcie nowych rzeczy. Pozbądź się zepsutych, pękniętych i zadrapanych naczyń.

2. Rzeczy innych ludzi, którzy zapomnieli je zabrać

Rzeczy innych ludzi niosą ich energię, a kiedy te rzeczy przebywają w naszych domach dłużej niż to konieczne, mogą przenosić na nas swoje problemy i niepowodzenia. Dlatego nigdy nie trzymaj w domu rzeczy innych osób.

3. Kwiaty suszone i sztuczne

Suszone i sztuczne kwiaty są wykorzystywane przez wielu do dekoracji, ale musimy być bardzo ostrożni, ponieważ stagnacja energii, która z nich pochodzi, nie wpływa pozytywnie na nasze domy, docierając do wszystkich dziedzin naszego życia.

4. Zepsute meble

Przedmioty zepsute i uszkodzone, których nie można naprawić, nie powinny pozostać w naszych domach, chodzi o meble, urządzenia, zabawki itp. Te rzeczy przyciągają destrukcyjne energie i mogą wpływać na relacje z członkami naszej rodziny, powodując emocjonalny dystans.

5. Stare ubrania

Brudne, stare ubrania i nieodpowiednich rozmiarów niosą ze sobą negatywną i ograniczającą energię, i w końcu zanieczyszczają nasze domy, i zatrzymują nas we wzorcach stagnacji, które powstrzymują nas przed wszystkimi sukcesami, których szukamy.

6. Zepsute talizmany

Oczywiście talizmany są doskonałym narzędziem przyciągającym miłość, pieniądze i poprawiającym energię w domu. Szlachetne kamienie, dzwonki wietrzne i greckie oko to tylko niektóre wspaniałe przykłady talizmanów. Jednak te przedmioty odgrywają odwrotną rolę, jeśli są w złym stanie. Lepiej się ich pozbyć, zastępując nowymi, aby nie zwiększały problemów w Twoim życiu.

7. Stare portfele

Nasze pieniądze trzeba trzymać w nowym i czystym miejscu. Stare, podarte i poplamione portfele trzeba wymienić na nowe, aby przepływy finansowe nie osłabiły się. Dbaj o swoje pieniądze, to jeden z sekretów dobrobytu.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

8. Zepsute jedzenie

Energia domowa może stać się ujemna, jeśli przechowywana jest zgniła żywność. Czy to w lodówce, czy w szafce, jedzenie wymaga uwagi i troski, aby nie zaszkodziło nam ani nie zaszkodziło harmonii naszego domu.

9. Rozbite lustra

Lustra są dla nas bardzo przydatne, ale jeśli uległy jakimkolwiek uszkodzeniom, należy je usunąć z naszych domów. Pęknięcia, drzazgi, połamane części, wszystko to może wpłynąć na Twoją moc i sprawić, że będziesz działać negatywnie, więc trzymaj w domu tylko nowe i całe lustra.

10. Stara pościel

O wszystko, co jest związane z relaksem, snem i związkiem, trzeba bardzo zadbać, więc wymieniaj pościel, gdy ta zacznie się zużywać, aby te energie nie wpływały na Ciebie i Twój dom.

Oto niektóre z rzeczy, na które należy uważać, ponieważ mogą wpłynąć na jakość życia w domu.

Bądź na bieżąco i dziel się wskazówkami ze znajomymi!

Czytaj: Dlaczego Singapur jest tak bogaty?