10 rzeczy, które koniecznie musisz mieć w domu

0
1344
zdjęcie: furnituresourcephils.com

Prawdziwy dom to nie tylko cztery ściany, dach i okna. W takim przypadku jest to zwykły budynek. Dom zaczyna się, gdy jest w nim miłość i szczęście. 

Urządzanie mieszkania to dla wielu osób spore wyzwanie. To, czy będziemy się dobrze czuć we własnych czterech ścianach, jest naprawdę ważne. Moda się zmienia, dlatego zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi niezbędnych elementów wystroju wnętrza.

Mając te 10 rzeczy w swoim domu sprawisz, że Twój dom zyska świeżość i stylowy wygląd!

1. Wbudowana szafa

zdjęcie: www.versarobes.com.au

Szafa wbudowana w ścianę jest modna na polskim rynku meblowym od wielu lat, jednak od niedawna powstają bardzo ciekawe projekty. Taka szafa jest bardzo funkcjonalna, komfortowa i daje przestrzeń dla dużego lustra. To naprawdę wygoda mieć taką szafę w domu.

2. Tace, tace, tace

zdjęcie: pl.pinterest.com

To wcale nie jest zbędna rzecz. Takie tace pomagają zaprowadzić porządek w domu – wśród przypraw w kuchni, książek w salonie, alkoholu w salonie czy bibelotów w sypialni. Mały element, który bardo szybko poprawia wygląd przestrzeni. Nie ma się wrażenia, że jest bałagan.

3. Pudełka w różnych rozmiarach

zdjęcia: www.asdagoodliving.co.uk

To trend w wielu domach w 2018 roku – różnorodne pudełka z drewna, plastiku, tekstyliów, ze szkła lub skóry. Kupujemy je, ponieważ zawsze znajdziemy coś, co będziemy chcieli w nie włożyć, zawsze się znajdzie na nie miejsce i zawsze wnętrze stanie się bardziej przytulne i zorganizowane.

4. Regał modułowy

zdjęcie: www.furniturecart.com

Lepiej mieć wąski regał modułowy, niż nie mieć żadnego mebla np. w przedpokoju. W łatwy sposób zyskujesz przestrzeń magazynową i dodatkowe miejsce na dekorację.

5. Złote dodatki w mieszkaniu 

zdjęcie: imagebin.me

Złoto kojarzy się z bogactwem i jak twierdzą projektanci, złoto wraca do łask trendów dekoracji wnętrz. Nawet niewielki element podniesie walory estetyczne wnętrza.

PRZECZYTAJ TAKŻE: NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONE IMIONA ŻEŃSKIE I MĘSKIE W POLSCE – f7dobry.com

6. Meble i dekoracje w stylu Art Deco

zdjęcie: www.home-designing.com

Elementy Art Deco można wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych i neoklasycznych. Z tym trendem nie można się pokłócić, on pasuje wszędzie.

7. Kolorowe szkło: wazony, dzbanki i szklanki

zdjęcie: thethinkaholics.com

Kolorowe szkło jest bardzo modne, zwłaszcza w odcieniach turkusu i niebieskiego. Na sklepowych półkach możesz wybierać od koloru do wyboru wazony, dzbanki, szklanki, talerze i mnóstwo innych rzeczy. Dekoracyjne szkło idealnie odnajdzie się w jadalni i salonie.

8. Otomana w sypialni 

zdjęcie: pl.pinterest.com

W Polsce nie jest to popularne, a szkoda. Wasza sypialnia zyska wiele na dostawieniu otomany! Otomana to mebel, który od zawsze kojarzy się z elegancją i szykiem.

9. Lustra ze zdobieniami

zdjęcie: furnituresourcephils.com

Takie lustra naprawdę pięknie się prezentują w każdym domu.

10. Zagłówek

zdjęcie: houzz.com

Po wielu latach zapomnienia zagłówki na nowo powracają. Doceniamy ich funkcjonalność i wygląd. Zagłówek musi się znaleźć w każdej nowoczesnej sypialni.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj ? 

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl