11 rzeczy, których silne kobiety nigdy nie robią

0
708

Zobacz, jakich rzeczy nie robią silne kobiety. Chcesz być jedną z nich?

1⃣ Nie litują się nad sobą

Jeśli coś w życiu je boli, silne kobiety się nie litują nad sobą. Wstają silne i żyją dalej. Silne kobiety nie pozwalają, by ktoś niszczył ich szacunek do samego siebie i poczucie własnej wartości.

2⃣ Nie milczą, kiedy popełniają błędy

Silne kobiety akceptują własne błędy. Nigdy nie będą winić innej osoby za to. Każdy popełnia błędy i silne kobiety potrafią się do tego przyznać i są zawsze szczere do bólu.

3⃣ Nie pozwalają mężczyznom ich przestraszyć

Silne kobiety nigdy nie pozwalają, aby mężczyzna mówił im, co mają robić, a czego nie. Silne kobiety noszą co chcą i robią co chcą. Kobiety nie zostały stworzone po to, aby robić to, co się mężczyznom podoba.

4⃣ Nigdy nie zadowalają się połowiczną miłością

Silne kobiety będą czekać na tę prawdziwą miłość. Nie będą zmieniać facetów jak rękawiczki, nie będą wchodzić w nowy związek po związku tylko po to, aby ktoś był obok. Są cierpliwe, jeśli chodzi o miłość i wierzą, że we właściwym czasie odnajdzie się ten jedyny mężczyzna.

5⃣ Nigdy nie pozwalają ludziom ich nie szanować

Jeśli nikt ich nie szanuje, staną w obronie samych siebie. Powiedzą wszystkim, że nie życzą sobie niegrzecznych komentarzy w ich kierunku lub paskudnych komentarzy na temat innych ludzi i że nie będą tolerować takiego zachowania.

6⃣ Nie siedzą cicho

Silne kobiety są uparte i otwarcie mówią o wszystkim, o czym myślą. Wiedzą, że głos jest potężny i wyjątkowy, a silne kobiety nigdy nie pozwolą się nikomu uciszyć.

7⃣ Nie spełniają oczekiwań społecznych

Silne kobiety mają wgląd do tego, czego społeczeństwo od nich chce. Silne kobiety nie muszą golić nóg. Nie muszą mieć dzieci ani brać ślubu. Nie muszą mieć codziennie perfekcyjnego makijażu ani idealnego pierwszego pocałunku. Robią to, co chcą, a nie to, czego chce społeczeństwo.

8⃣ Nie boją się

Są głośne, szczere i silne. Nie pozwalają, by fakt, że są „kobietami”, powalił ich. Mówią o tym, co myślą, kiedy są w związku, z przyjaciółmi i w pracy, ponieważ wiedzą, że są wartościowymi osobami.

9⃣ Nie niszczą innych kobiet sukcesu

Silne kobiety nigdy nie odważyłyby się pokonać innych kobiet. Silne kobiety nie pozwalają, by zazdrość im przeszkadzała w relacjach międzyludzkich. Zachęcają inne kobiety do działania i pomagają im wstać, gdy tego potrzebują.

? Nie przepraszają za każdy drobiazg

Silne kobiety nauczyły się przestać lamentować i przepraszać za każdy drobiazg. Nauczyły się przestać narzekać, kiedy kelnerka przynosi im niewłaściwe jedzenie lub kiedy barman robi im niewłaściwy napój.

1⃣1⃣ Nie ubierają się dla kogoś, tylko dla siebie

Silne kobiety ubierają się dla siebie, a nie dla mężczyzn czy kogokolwiek innego. Silne kobiety chcą wyglądać jak najlepiej dla siebie, ponieważ dzięki temu czują się dobrze. To nie jest dla nikogo innego. To dla ich szczęścia i radości. Odzież to forma sztuki, a nie wybieg dla ludzi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Naukowcy informują: kobiety powinny jeździć na wakacje ze swoimi przyjaciółkami

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl