13 znanych osób, których prawdziwy wiek na pewno Cię zaskoczy!

0
716
Jennifer Aniston.

Czasami lubimy pooglądać zdjęcia sławnych ludzi i poczytać, co się u nich dzieje w życiu. Jednak, czy oglądając zdjęcia potrafilibyście ocenić, kto ma ile lat?

Niektóre gwiazdy zaskoczą Cię, gdy dowiesz się o ich prawdziwym wieku. Część osób pewnie zostało obdarzonych dobrymi genami, ale niektórzy, jak to w świecie show biznesu bywa, zwracają się w stronę chirurgii plastycznej. Mimo to wszyscy wyglądają niesamowicie i na pewno nie na swój wiek!

1. Gwen Stefani

Zdjęcie: Facebook

Współzałożycielka i główna wokalistka No Doubt, matka trójki dzieci, Gwen Stefani, ma obecnie 51 lat. Tak, to jest prawda! No cóż, nie pozostaje nic innego, jak tylko pozazdrościć.

2. Salma Hayek

Instagram

Salma Hayek to jedna z najsłynniejszych aktorek Hollywood o latynoskich korzeniach. Salma Hayek kończy w tym roku 54 lata!

3. Alyson Hannigan

Instagram

Alyson Hannigan to znana i lubiana, amerykańska aktorka o bardzo zgrabnej sylwetce. Dużo widzów zakochało się w niej już w latach 90., gdy po raz pierwszy pojawiła się na ekranach naszych telewizorów w filmie „Buffy: Postrach wampirów. Alyson ma teraz 46 lat!

4. Jennifer Aniston

Instagram

Jennifer Aniston to amerykańska aktorka. Znana z roli Rachel Green w kultowym serialu „Przyjaciele”. Kobieta ma teraz 51 lat i wygląda na to, że wcale się nie zmieniła od czasu, gdy po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na ekranie!

5. Jim Parsons

Facebook

Jim Parsons, który w „The Big Bang Theory” odgrywa Sheldona Coopera, wygląda jakby zbliżał się do trzydziestki, ale ten facet w rzeczywistości ma 47 lat!

6. Elijah Wood

Facebook

Czy słysząc Elijah Wood macie przed oczami Frodo z Władcy pierścieni? Mężczyzna ma 39 lat.

7. Halle Berry

Facebook

Ta kobieta chyba podpisała pakt z diabłem. W tym roku kończy 54 lata!

8. Rachel McAdams

Instagram

Rachel McAdams miała 25 lat, gdy grała Allie Hamilton w Pamiętniku. Teraz ma 42 lata i wygląda tak samo ładnie i uroczo jak wtedy. Urodziła się w tym samym szpitalu co Ryan Gosling, jej partner w filmie „Pamiętnik”.

9. Keanu Reeves

Instagram

Nie ma drugiej takiej gwiazdy, którą lubiliby prawie wszyscy. To twardziel o miękkim sercu. Ten facet skończył w tym roku 56 lat!

10. Samuel L. Jackson

Instagram

Jest weteranem wśród aktorów. Zanim w latach 90. zyskał popularność występował w teatrze, reklamach telewizyjnych i filmach. Występował w niezliczonej ilości filmów, w tym w „Pulp Fiction”, „Gwiezdnych wojnach”,  i wielu innych. Zawsze pełen energii i entuzjazmu. Czy uwierzycie, że Samuel L. Jackson skończył 71 lat?

Czytaj: Gwiazdy kiedyś i dziś – ponad 25 portretów

11. Jared Leto

Facebook

Jared Leto to amerykański aktor oraz piosenkarz. Jest członkiem zespołu 30 Seconds To Mars, który odniósł duży sukces. Jared Leto ma 49 lat!

12. Pharrell Williams

Facebook

Pharrell Williams pomógł zmienić oblicze muzyki pop w latach 90-tych. Na pewno słyszeliście jego hit „Happy”, ale czy wiedzieliście, że ten koleś ma teraz 47 lat?

13. Jane Fonda

Facebook

Listę zamyka piękna Jane Fonda. Ta dama ma 83 lata.

Czytaj: To najpiękniejszy budynek jesienią we Wrocławiu!

johannesfloe.com – Art to remember