15 zdjęć udowadniających, że warto adoptować zwierzę ze schroniska

0
637

Opieka nad zwierzęciem to bardzo duża odpowiedzialność i decyzja, która zmienia wiele w Twoim życiu. Przede wszystkim na lepsze odmieniasz życie czworonoga, które chce zaznać szczęśliwego, kochającego domu, a które nie ma tego w schronisku. Zobacz, jak wygląda zmiana zwierząt, które znalazły szczęśliwy dom i kochającą rodzinę.

Przebywanie ze zwierzętami ma na nas dobroczynny wpływ. Dorośli, dzieci, starsi, zdrowi, chorzy – dla każdego człowieka zwierzę może być przyjacielem, lekarzem czy psychologiem. Często nawet nie jesteśmy świadomi jak bardzo ukochany pies albo mruczący wzbogaca nasze życie, czyni je piękniejszym i zdrowszym.

Zwierzę, nie tylko te ze schroniska w zamian za opiekę, miłość i poświęcony czas daje wiele cennych darów. Zwierzęta pobudzają w nas takie cechy, jak dobroć, wrażliwość, sprawiają, że stajemy się bardziej otwarci i czujemy się przy nich bezpiecznie. Dodatkowo zwierzę sprawia, że rozluźniają nam się mięśnie i spada napięcie. Obecność zwierzęcia ma dobroczynny wpływ na ludzki umysł i ciało.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia zwierząt przed i po adopcji. Gołym okiem widać, jak zmieniły się czworonogi i jak odmieniło się ich życie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: WŁAŚCICIELE PSÓW SĄ SZCZĘŚLIWSI, A KOTÓW MĄDRZEJSI

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow.pl
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl