19-letnia kobieta wygląda jak znacznie młodsze dziecko

0
381
Zdjęcie: Aboli Jarit/Instagram

Patrząc na Aboli Jarit, młodą kobietę z Majapuru w Indiach, można by wybaczyć, że uważasz ją za dziecko nie starsze niż sześć lat, mimo że tak naprawdę ma 19 lat.

Aboli, która ma zaledwie 101 cm wzrostu, niedawno stała się sensacją Internetu po tym, jak podzieliła się swoją historią. Jako dziecko u Aboli zdiagnozowano krzywicę nerkową (osteodystrofię), bardzo rzadką chorobę, która łączy przewlekłą chorobę nerek z deformacją kości. Co gorsza, urodziła się bez pęcherza, więc musi cały czas nosić pieluchy, bo mocz po prostu płynie bez przerwy, bo nie ma się gdzie gromadzić. Z biegiem czasu kości dziewczyny stawały się coraz słabsze, a ona w końcu stała się niezdolna do chodzenia, co było brutalne, ponieważ zawsze uwielbiała śpiewać i tańczyć. Każdy dzień to walka dla 19-latki, ale jakoś znajduje odwagę, by być optymistką i widzieć szklankę do połowy pełną.

„Niewiele osób cierpi na tę rzadką chorobę, dobrą rzeczą jest to, że nadal żyję, bo większość ludzi nie może z tym przeżyć” – powiedziała Aboli Jarit Jam Press. „Chcę zostać piosenkarką i aktorką w Bollywood i Hollywood, mam nadzieję, że wkrótce będę mogła to zrobić”.

Instagram

Marzeniem Aboli jest stać się sławną, ale nie ze względu na jej niezwykle młody wygląd. Chce, by ludzie rozpoznali ją za jej talent i urodę. Na szczęście ma bardzo wspierającą rodzinę, która zapisuje ją na różnego rodzaju pokazy talentów, aby pomóc jej spełnić marzenie.

Czytaj: Urokliwy Park Szwedzki w Krakowie – idealne miejsce na spacer

Instagram

Chociaż wiele osób marzy o tym, by wyglądać 15 lat młodzik, dla Aboli ciągłe słuchanie, że wygląda jak małe dziecko jest koszmarem. Dziewczyna nie znosi takich komentarzy.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Instagram

Młodzieńczy wygląd Aboli Jarit jest niezwykły, ale nie jest to pierwszy taki przypadek, który przedstawiliśmy w F7 dobry. Rok temu pisaliśmy o Denisie Vashurinie, 34-letnim mężczyźnie, który wygląda jak 14-latek, oraz o Shaunie Rae, 22-letniej kobiecie, która utknęła w ciele 8-latki.