25 niesamowitych zdjęć uchwyconych przez nocną kamerę

0
462

Wszyscy wiemy, że nie można przewidzieć co zrobi natura. Jeśli jednak chcemy uwiecznić te nieprzewidziane chwile powinniśmy wyposażyć się w fotopułapkę.

Fotografowie z naszej listy próbowali zarejestrować te niebezpieczne momenty których zwykli ludzie staraliby się uniknąć. Dzięki ich wysiłkowi mogliśmy zobaczyć jedyne w swoim rodzaju widoki i sytuacje jakie przydarzyły się zwierzętom i środowisku.

Fotopułapki, które ludzie ukrywają w dzikiej przyrodzie mogą uchwycić wyjątkowe wydarzenia zachodzące w środowisku.

Na tej liście pokażemy życie zwierząt w dzień i w nocy. Zobaczymy chwile których nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

1. Blisko

Widzimy szopa pracza, który pięknie zapozował do zdjęcia. Zwierzę spojrzało w kamerę i uśmiechnęło się.

2. Jeleń

Moglibyśmy pomyśleć, że jeleń na zdjęciu oglądał film o zombie.

3. Wodny jeleń

Niektórzy z nas mogą być zaznajomieni z powiedzeniem „Skacz, jakby nikt nie patrzył”, możemy odnieść je też do zwierzęcia na zdjęciu. Był to chiński jeleń, który wskoczył na wodę, aby przejść na drugą stronę.

Czytaj: Słynny bocian z poznańskiego ZOO już na wolności

4. Stać prosto

Ten czarny niedźwiedź wygląda naprawdę przerażająco.

5. W którą stronę?

Zwierzętom będzie dobrze, gdziekolwiek pójdą. Jednak możemy stwierdzić, że w tej sytuacji po drodze pojawiły się problemy. Drugi jeleń po prawej był zaniepokojony czymś na ścieżce.

6. Ucieczka

Na zdjęciu widzimy, że kaczki leciały w przeciwnych kierunkach. Możemy się domyślić, że przed czymś uciekały. Możemy przewidzieć, że ptaki próbowały uciec przed strzelbą.

7. Szary lis

Ten lis lubi wędrować po lesie.

8. Jelenie

Co te jelenie mogły robić? Ciężko powiedzieć.

9. Odbicie natury

Można powiedzieć, że wiele aspektów sprawiło, że to zdjęcie jest piękne, ponieważ tego dnia było wspaniałe błękitne niebo, oszałamiające lustrzane odbicie zwierzęcia i wolno pasące się jelenie. Jest to spektakularne i idealnie zgrane ujęcie.

10. Ryś w górach

Ryś pilnował tego terenu przez wiele godzin.

11. Indyki

Na zdjęciu widzimy grupę indyków, a trzy indyki z tyłu były tymi, które kontrolowały ten obszar. Nigdy nie powinniśmy próbować im przeszkadzać, bo nas skrzywdzą.

12. Ładny kot

Natura stworzyła wiele pięknych zwierząt, prawda?

13. Indyk

Indyk na obrazku wiedział, co wydarzyło się w poprzednie Święto Dziękczynienia. Zwierzę już wiedziało, co się stanie, i dlatego pozowało z takim wyrazem twarzy.

14. Przestraszony

Było to fantastyczne zdjęcie dorosłego bielika, który walczył z 15-kilogramowym wilkiem. Nie byliśmy zszokowani, że wilk przestraszył się po zobaczeniu bielika. To była dobra decyzja, że ​​zwierzę uciekło, ponieważ możliwe, że orzeł skrzywdziłby wilka.

Więcej o tej sytuacji przeczytasz w naszym wcześniejszym artykule: Kamera zarejestrowała bitwę między bielikiem a wilkiem

15. Na szlaku

Wilki szły wydeptaną drogą, kiedy obserwowały okolicę. Nie traciły też czasu na polowanie na zdobycz. Jeśli byśmy szli nocą w lesie, zawsze powinniśmy zwracać uwagę na otoczenie, aby uniknąć spotkania ze stadem wilków.

16. 2 do 1

Moglibyśmy pomyśleć, że zwierzęta były dla siebie przyjazne. Jednak oni szukali bobra. Ta dwójka może po prostu czekać na odpowiedni moment, by rzucić się do ataku.

17. Nad rzeką i po drugiej stronie mostu

Czarne niedźwiedzie ważą od 59 do 300 kg. Potrafią też świetnie pływać. Jednak czarny niedźwiedź na zdjęciu postanowił przejść przez most. Moglibyśmy pomyśleć, że czarny niedźwiedź nie chciał wchodzić do wody ponieważ w tym momencie była lodowata.

18. Zaciekawiony kojot

Kojot patrzył w górę. Coś go tam zaciekawiło. Pozostał nieruchomo na swoim miejscu przez jakiś czas.

19. Ładny kot

Pomimo że ten gigantyczny kot wygląda słodko, w rzeczywistości może nam zaszkodzić. Dlatego podczas podróży powinniśmy unikać konfrontacji z tym zwierzęciem.

20. Indyk odlatuje

Od nas zależy, czy pomyślimy, że te dzikie indyki mogą latać na krótki dystans. Niektórzy widzieli je nocą na drzewach. Jednak domowe indyki, które trzymaliśmy na podwórku zawsze były niechętne do latania. Powodem była ich waga, ponieważ zwykle je tuczyliśmy. To był powód, dla którego zawsze indyki były na ziemi.

21. Wyjątkowe ujęcie

To jest idealne ujęcie ponieważ połączenie oświetlenia, otoczenia, a nawet niedźwiedzia sprawia, że zdjęcie jest piękne.

22. Dwa zwierzęcia

Gdy rzucimy okiem na to zdjęcie widzimy ogromnego brązowego jelenia. Jeśli jednak przyjrzymy się bliżej, zobaczymy na zdjęciu kolejne zwierzę. Jest tam też albinos.

23. Popołudniowy relaks

Na zdjęciu widzimy kota, który dba o siebie i ma popołudniowy chillout.

24. Szalony poniedziałek

Wszyscy mają trudne poranki w poniedziałki. Śpieszymy się, ponieważ zaspaliśmy do pracy. Nie mamy czasu na ułożenie włosów i wypicie kawy. Ten łoś miał właśni taki poniedziałek w swoim życiu. Zapewne zwierzę nie lubi tego, co zadziało się na jego głowie.

25. Dużo czasu na miłość

Można powiedzieć, że zwierzęta delektowały się chwilą samotności. Widzimy, że zwierzęta się kochają.

johannesfloe.com – Art to remember