27-letni mężczyzna nie może dostać pracy przez swój dziecinny wygląd

0
193

Mężczyzna z Dongguan w Chinach ma problemy ze znalezieniem pracy, ponieważ wygląda bardziej jak dziecko niż mężczyzna w wieku 27 lat.

Powiedzenie, że Mao Sheng wygląda trochę młodo jak na swoje lata, byłoby poważnym niedopowiedzeniem. Twierdzi, że ma 27 lat, ale wszyscy zgadzają się, że nie wygląda na więcej niż 10 lat.

I choć niektórzy uznają to za błogosławieństwo, ten mężczyzna z Dongguan twierdzi, że to przekleństwo, ponieważ uniemożliwia mu to znalezienie pracy. Większość pracodawców nie wierzy, że ma 27 lat, jak twierdzi, a ci, którzy już mu uwierzą, mówią, że nie chcą, aby władze węszyły wokół i oskarżały ich o pracę dzieci z powodu jego młodzieńczego wyglądu.

Mao Sheng stał się sensacją w Chinach w zeszłym tygodniu, po tym, jak wideo nakręcone na ulicach Dongguan stało się popularne na Douyin (TikTok). Młody mężczyzna ujawnił w nim swój wiek i skarżył się, że nie może znaleźć pracy, aby utrzymać ojca, który wracał do zdrowia po udarze. Prosił o pracę w lokalnych fabrykach z przyjacielem.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Historia Shenga poruszyła serca milionów ludzi w Chinach, z których wielu oskarżało pracodawców o to, że nie dali mu szansy ze względu na jego niezwykle młodzieńczą twarz. Na szczęście, gdy stał się sławny w Internecie, wielu przedsiębiorców skontaktowało się z nim i zaproponowało mu pracę.

Kolejne wideo opublikowane kilka dni temu na Douyin ujawniło, że Mao przyjął jedną z otrzymanych ofert pracy i ma nadzieję, że zarobi wystarczająco dużo, aby pomóc ojcu wrócić do zdrowia. Kiedy uda mu się przez to przejść, ma nadzieję znaleźć dziewczynę i założyć rodzinę.

Czytaj: Koziołki stanęły przed urzędem miasta w Poznaniu

Chociaż historia Mao Shenga została podchwycona przez kilka serwisów informacyjnych w Chinach, żaden z nich nie wspomniał o żadnych medycznych przyczynach młodzieńczego wyglądu 27-latka. Podejrzewamy, że musi to mieć coś wspólnego z przysadką mózgową, która kontroluje wzrost fizyczny. Widzieliśmy podobne przypadki w przeszłości, dorośli tkwili w ciałach dzieci i przysadka była prawie zawsze winna.

Czytaj: 19-letnia kobieta wygląda jak znacznie młodsze dziecko