28-letnia rosyjska Roszpunka nie obcięła włosów od 23 lat

0
389
Zdjęcie: Anzhelika Baranova/Instagram

28-letnia pielęgniarka z rosyjskiego miasta Irkuck została nazwana „rosyjską Roszpunką” po tym, jak ujawniono, że jej długie do kostek włosy nie były obcinane od 23 lat.

Anzhelika Baranova miała zaledwie pięć lat, kiedy ostatnio przycinano jej włosy. Ani ona, ani jej rodzice nie planowali obcinać jej włosów przed ponad dwie dekady, po prostu tak się stało, jakby tak miało być.

Anzhelika zawsze była bardzo dumna ze swoich włosów i dbanie o nie nigdy nie było wielkim obowiązkiem. Twierdzi, że nie robi nic specjalnego, aby utrzymać swoje loki, po prostu myje je dwa razy w tygodniu zwykłym szamponem i odżywką i delikatnie szczotkuje grzebieniem, aby upewnić się, że nie łamie splecionych pasm.

„Wszystko jest bardzo proste, moje włosy potrzebują minimalnej opieki” – powiedziała Anzhelika w wywiadzie dla Caters News.

„Myję włosy dwa razy w tygodniu zmywalną odżywką, która ułatwia rozczesywanie, a następnie suszę je naturalnie i bardzo dokładnie rozczesuję”.

Czytaj: Ten koń ma niesamowitą blond grzywę i wygląda jak postać z bajki Roszpunka!

Zdjęcie: Instagram

28-latka przyznała, że chodzenie z włosami sięgającymi do kostek może być czasami trudne, a czasem nawet niewygodne, dodając, że warto się tym zajmować, bo jej imponująca grzywa sprawia jej wiele radości.

Czytaj: 14 stereotypów różnych krajów, które są (głównie) nieprawdziwe

Zdjęcie: Instagram

„Moi bliscy i ja, wierzą, że długie włosy wyglądają bardzo pięknie” – powiedziała Anzhelika, dodając, że nie planuje przycinania włosów w najbliższym czasie.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie: Instagram

Anzhelika Baranova jest prawdziwą Roszpunką.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram