39 uroczych krów, które poprawią Twój nastrój

0
646

Pierwszymi rzeczami, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o uroczych zwierzątkach, są psy lub koty. Krowy raczej nie znajdą się na szczycie listy. A wielka szkoda, ponieważ to jedne z najbardziej uroczych zwierząt.

Większość z nas pomyślałaby, że krowy trzyma się w domach tylko dla mleka lub mięsa, ale te zwierzęta mogą też być wspaniałymi pupilami, napełniając serce właściciela radością i miłością!

Doceńmy ich piękno dzięki tym zdjęciom. To naprawdę bardzo kochane i urocze zwierzęta.

dobbyisafreepup

Krowy były jednymi z pierwszych udomowionych zwierząt. Proces rozpoczął się ponad 10 500 lat temu i były używane do mięsa i mleka, a ich skóra, włosy, rogi i kości były również używane do odzieży i narzędzi codziennego użytku.

Krowy od początku były cennym zwierzęciem dla człowieka. Naukowcy twierdzą, że używano ich jako waluty już w 9000 r. p.n.e. i można je nazwać jedną z pierwszych form pieniądza.

Po tych wszystkich latach zwierzę to nadal stanowi bardzo dużą część ludzkiej diety, ale zmieniło się to, że coraz więcej ludzi przywiązuje się do nich emocjonalnie i zaczęło je trzymać jako zwierzęta domowe.

cashypants

Krowy będą Twoimi przyjaciółmi, jeśli będziesz je dobrze traktować.

reddit.com

Psy kochają krówki!

glentylee

Krowy są w rzeczywistości łagodne i przyjazne, nic więc dziwnego, że stały się zwierzętami domowymi. A po obejrzeniu tych zdjęć zdasz sobie sprawę, że ich wygląd również jest naprawdę uroczy.

Jednak nie są tak łatwe do utrzymania, ponieważ zdecydowanie nie są przyjazne dla mieszkania i wymagają więcej opieki niż kot lub pies. Oczywistą rzeczą jest to, że potrzebują ziemi do wypasu i musisz pomyśleć, gdzie umieścisz je zimą, jeśli zrobi się zimno w miejscu, w którym mieszkasz. A jeśli zachorują, potrzebujesz wyspecjalizowanego lekarza weterynarii, ponieważ nie wszyscy wiedzą, jak leczyć każde zwierzę domowe.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

IDontBeleiveImOnFIre
mike_pants
StarfishStabber

Jeśli jesteś w stanie zapewnić krowie wygodny dom, zyskasz naprawdę dobrego przyjaciela. Zwierzęta te są blisko ludzi od tysięcy lat, a to oznacza, że lubią towarzystwo. Co więcej, nie są tak głupie, jak mogłoby się wydawać. Chcą się z Tobą bawić i można je trenować. Na przykład możesz nauczyć je obracać się w kółko lub leżeć.

To nie przypadek, że w niektórych religiach krowa jest postrzegana jako coś porównywalnego do baranka Boga. Dla wielu Hindusów krowy są świętymi zwierzętami, ponieważ są przedstawiane jako towarzysze niektórych bogów.

Czytaj: To najprawdopodobniej najmniejsza krowa na świecie!

AviahWinchester
waffleboss
tiameghan
PrinceWilliam13

Z daleka krowy mogą wydawać się przerażające, ponieważ są dużymi zwierzętami z rogami i jeśli nie znasz ich osobowości, możesz się obawiać, że bardzo łatwo się zdenerwują lub zaczną Cię niespodziewanie atakować. Ale tak nie jest i w rzeczywistości są to bardzo urocze stworzenia, co można wyczuć patrząc na zdjęcia.

minstrelj
lnfinity
IvoryHeket
triangleblues
DLReads
jacekup17

Czytaj: Małe krowy noszą nauszniki zimą, aby chronić je przed mrozem

slob-on-mi-knob
sm1lesnipez
buckleyhighlandcow
Adventures of Finn
reddit.com
hoovesandtails
theedora
AnecstaticDude
reddit.com
lullabphotography
Bunnes68
greenlanefarm
TheHappyNinja
reddit.com
happyhensandhighlands
equineporcupine
mountainwoodsfarm
reddit.com
wmartin428
coronaboi78
happyhensandhighlands
luke3389