6 najprostszych ćwiczeń na piękny i atrakcyjny biust

0
999
Ćwiczenia na ładne podniesienie biustu.

Aby Twój biust wyglądał na jędrny i piękny, naprawdę nie musisz wybierać drogiej kosztownej operacji. Wystarczy regularnie wykonywać kilka prostych ćwiczeń, z których wszystkie mogą pomóc unieść, a nawet poprawić kształt piersi.

Poniżej przedstawiamy zestaw 6 ćwiczeń zapewniających idealny biust.

Ćwiczenie 1

Źródło: brightside.me

Złóż ręce razem przed klatką piersiową. Ściśnij je razem z wystarczającą siłą, aby napiąć mięśnie piersiowe. Upewnij się, że masz proste plecy.

Ćwiczenie 2

Źródło: brightside.me

Pompki mogą pomóc wzmocnić mięśnie piersiowe. Jeśli dopiero rozpoczniesz przygodę z pompkami, zacznij od pompek wykonywanych na kolanach. Te ćwiczenia wzmocnią mięśnie klatki piersiowej, rąk, brzucha i pośladków. 

Połóż się płasko na brzuchu. Ułóż dłonie płasko na ziemi po obu stronach tułowia, na wysokości ramion. Powinny być rozstawione nieco szerzej niż barki. Nogi lekko ugnij w kolanach, stopy możesz unieść do góry i skrzyżować. Prostując ręce w łokciach, unieś tułów do góry.

W tej pozycji powinnaś opierać się tylko na dłoniach i kolanach. Wytrzymaj chwilę. Ugnij ręce i opuść tułów najniżej jak potrafisz – ale nie do samej ziemi. Wykonaj 3 zestawy po 12-15 pompek.

Ćwiczenie 3

Źródło: brightside.me

Połóż się na brzuchu, ugnij nogi w kolanach i złap dłońmi za kostki. Jeśli jesteś początkująca, utrzymuj tę pozycję przez 20 sekund, a następnie zrób 10-sekundową przerwę. Powtórz to 3 razy.

Czytaj: Według naukowców tak wygląda ciało idealnej kobiety

Ćwiczenie 4

Źródło: brightside.me

Stań pół metra od ściany, wyciągnij ręce przed siebie i zacznij naciskać na nią pięściami. Poczujesz ćwiczenie mięśni piersiowych. Przytrzymaj przez 20 sekund, a następnie odpocznij przez 10 sekund. Powtórz 3 razy.

Ćwiczenie 5

Źródło: brightside.me

Połóż się na piłce do ćwiczeń lub podłodze. Używając hantli (lub butelki pełnej wody), napnij klatkę piersiową i zacznij je podnosić w równym tempie. Następnie opuść je i natychmiast podnieś je ponownie. Powtórz to ćwiczenie 8 razy. Hantle powinny ważyć wystarczająco dużo, aby ostatnie powtórzenie było trudne do wykonania. Wykonaj 3 zestawy.

Ćwiczenie 6

Źródło: brightside.me

To ćwiczenie rozciąga mięśnie i pomaga nadać biustowi piękny kształt. Weź hantle. Podczas stania lekko ugnij nogi w kolanach i pochyl tułów do przodu. Robiąc wdech, unieś ręce na boki (powinny być również lekko ugięte w łokciach). Twoje przedramiona powinny być równoległe do ziemi. Wykonaj 2 zestawy po 12 powtórzeń.

Czytaj: Wrocław: gdzie kupisz choinkę? Sprawdź lokalizacje

Bluelink: TBG- We Go Beyond

johannesfloe.com – Art to remember