6 rzeczy, które mężczyźni kochają w kobietach – i wcale nie chodzi o wygląd

0
460

Wiele kobiet zapomina, że wygląd nie jest najważniejszy. Z wiekiem zaczynamy rozumiem, że chodzi o zupełnie coś innego.

Czy uważasz, że mężczyznom imponuje tylko wygląd? Wcale tak nie jest.

Jeśli chcesz poważnego związku, wygląd nie powinien odgrywać głównej roli.

Oto 6 rzeczy, które naprawdę przyciągają mężczyzn do kobiet:

1. Zaufanie.

Mężczyźni nie lubią kobiet, których jedynym celem w życiu jest zadowolenie mężczyzny. To nieatrakcyjna cecha.

Bycie dobrą kobietą to jedno, ale zupełnie co innego jest mieć w życiu cel inny niż romantyczny związek.

Bycie pewnym siebie nie oznacza bycia dumnym lub zadowolonym z siebie. Oznacza kontrolowanie swojego życia, bycie pewnym tego, co robisz i kim jesteś. Oznacza to, że nie pozwalasz, aby opinie innych ludzi wpływały na Twoją samoocenę.

Nie ma nic lepszego niż pewna siebie kobieta, która emanuje pozytywnie, ale jednocześnie skromnie i nie potrzebuje niczyjej oceny, aby się dowartościować. Czuje się w 100% dobrze z tym, kim jest, ale ceni mężczyznę, który może uczynić ją jeszcze szczęśliwszą.

Czytaj: Udowodniono: im mądrzejsza kobieta, tym bardziej „zły” jest jej charakter

2. Kobiecość

Mężczyźni nie lubią kobiet, które udają słabe i bezradne, próbując ujarzmić mężczyznę. 

Bądź kobieca, ale nie udawaj tego, kim nie jesteś. Mężczyźni lubią kobietę, dla której muszą się wysilić, ponieważ wpływa to na ich poczucie własnej wartości.

Bądź kobietą, która potrafi o siebie zadbać, ale nie zapomnij pozwolić wykazać się mężczyźnie, że on także jest odpowiedzialny. Nie powinien myśleć, że na wszystko potrzebujesz jego aprobaty, ale chce czuć się potrzebny.

3. Inteligencja

Nie myśl, że mężczyźni lubią głupie kobiety! Tylko tępi faceci je lubią. Bo tylko prawdziwy mężczyzna może docenić inteligentną kobietę i nie bać się jej umysłu.

Mężczyźni nie lubią kobiety, która ich poucza lub używa przeciwko nim swojego umysłu. Nie lubią kobiet, które myślą, że są mądrzejsze niż wszyscy inni. To jest odrażające.

4. Niezależność

Istnieje stereotyp, że niezależna kobieta nie potrzebuje mężczyzny, że trudno ją kochać i trudno ją zrozumieć. Ale tak nie jest.

Tylko prawdziwy mężczyzna może docenić kobiecą niezależność, nie pozwalając jej zranić jego ego. Tylko porządny człowiek bez kompleksów zachęci Cię do robienia tego, na co masz ochotę.

Oczywiście chce czuć się chciany i potrzebny, ale to nie znaczy, że chce, abyś zrezygnowała z wolności i niezależności.

5. Prostota

To jest klucz: postrzegać życie prosto, w tym siebie, nie brać wszystkiego zbyt poważnie. Mężczyźni cenią sobie kobietę, która potrafi się śmiać niemal w każdej sytuacji. Nie obchodzi ją, co myślą inni.

Mężczyzna chce dziewczyny, z którą mógłby się umówić na randkę, z którą mógłby się bawić, rozmawiać, śmiać. Po prostu bądź sobą. A co, jeśli palniesz coś głupiego? Najważniejsze jest, aby móc się z tego śmiać!

Blue link: https://www.tbgtechco.com

6. Pozytywność i poczucie humoru

Kiedy mężczyzna widzi dobre serce kobiety, jest znacznie bardziej skłonny do zakochania niż w zewnętrznej atrakcyjności. Negatywne nastawienie, patrzenie na wszystkich z góry – to nie przyciąga mężczyzn.

Kobiety z poczuciem humoru generalnie nie biorą udziału w zawodach. Po pierwsze dlatego, że dobre poczucie humoru jest rzadkością. Po drugie, dowcipna kobieta zawsze wywoła uśmiech na mężczyźnie i rozweseli go.

A Ty jakie cechy cenisz w sobie?

Czytaj: Bezpłatne atrakcje w Krakowie w ramach akcji „Lato z KKR”