66% chorób leczy się jedzeniem. Przepis na długowieczność znanego genetyka

0
1048

Profesor Hristo Memerski jest bułgarskim genetykiem i uzdrowicielem, autorem kilkunastu książek, odbywa spotkania na całym świecie, wykładał na 200 uniwersytetach w 63 krajach. Profesor twierdzi, że sami wbijamy gwoździe w wieko naszej trumny, gdy wybieramy niewłaściwe produkty.

O starzeniu się

Według wielu naukowców starość to choroba, a my sami ją wywołujemy poprzez nasze nieuzasadnione nawyki żywieniowe. 70% ludzi na świecie umiera z powodu niezdrowej diety. Dna moczanowa, cukrzyca, wrzody, zawał serca, udar mózgu, różnego rodzaju nowotwory są plagą cywilizacji.

Produkty powstrzymujące starzenie

Wystarczy przestrzegać prostych zasad żywieniowych, aby starość nadeszła jak najpóźniej. Najważniejsze – bez fanaberii i wszystkiego po trochu. Dlatego profesor wymienił kilka produktów spowalniających starzenie. Głównymi są warzywa, owoce, jogurt naturalny, mleko, wino.

Tak, wino, ale w małych ilościach! We Francji jest tradycja polewania mięsa czerwonym winem. 

Jogurt naturalny także spowalnia starzenie i jest najlepiej przyswajalnym pokarmem. Zapobiega rakowi żołądka i jelita grubego, zatrzymuje rozwój osteoporozy.

Czytaj: Zdjęcia przed i po, które pokazują, co się stanie, gdy przestaniesz pić

Najbardziej skuteczny sposób na oczyszczenie i zrzucenie wagi jest bardzo prosty.

Do 500 g naturalnego jogurtu dodaj 1 łyżkę miodu, 1 łyżkę octu jabłkowego, 1 łyżeczkę cynamonu i 40 kropli 30% nalewki z propolisu. Deser można urozmaicać smakowitymi dodatkami. Możesz dodać do niego jagody, maliny, orzechy włoskie lub banany. Jagody i orzechy max. jedna garść, banan – nie więcej niż jedna czwarta.

Ten pyszny deser można zjeść na śniadanie i kolację. Jeśli zjesz 2 łyżki deseru co 2 godziny przez 20 dni, zauważysz, że talia stała się bardziej wyrazista, włosy stały się bardziej lśniące, jesteś bardziej radosna i ogólnie poprawiło ci się ciało.

Naturalne witaminy dla urody

Najlepsze witaminy dla urody znajdują się w sałatce z marchwi i czosnku. W Azerbejdżanie przeprowadzono eksperyment potwierdzający magiczne właściwości czosnku. Do jednej szklanki wlano wodę z 80 patogennymi drobnoustrojami, do drugiej szklanki także wlano wodę, ale obok położono czosnek. Po kilku godzinach nie było śladu zarazków. Czosnek zabił je zdalnie!

Propolis ma podobne właściwości. Zabija wirusy grypy, zwalcza zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie jelita grubego, dysbiozę, stanowi doskonałe działanie przeciwnowotworowe. Wystarczy dodać 20-30 kropli propolisu do 50 ml wody i pić 2 razy dziennie.

Kobiety, które spożywają to lekarstwo zauważają u siebie piękniejsze włosy, mocniejsze paznokcie i ładniejszą skórę. Należy do dzbanka dodać miód, orzechy włoskie, suszone morele, rodzynki, cytrynę i wodę i pić codziennie 3 litry.

Trucizny w jedzeniu

Na całym świecie powstało ponad 200 chemikaliów, które nadają produktom przyjemny zapach i wygląd. Ustalono już, że substancje w skoncentrowanej formie mogą prowadzić do śmierci. Kupując produkty, uważnie czytaj najmniejszy tekst na etykietach, ponieważ tam są wymienione szkodliwe składniki. 

Syntetyczne dodatki azotan sodu i azotyn sodu należą do najczęstszych zabójców młodości i zdrowia. Są stosowane w celu przedłużenia świeżości mięsa. Substancje te są w kiełbasach, bekonie, szynce, rybach w puszkach, smaruje się nimi schłodzone mięso i ryby.

Bardzo niebezpieczne środki konserwujące obejmują butylan hydroksytoluen i butylan hydroksyanizol. Są stosowane przeciwko jełczeniu olejów do smażenia frytek i do produkcji sałatek. Dodawane są do gotowych ciast, gumy do żucia, makaronu, aby zachować świeżość i trwałość. Pamiętaj, że są to produkty, które dzieci uwielbiają najbardziej. I które najbardziej powodują raka i alergie.

Gotowe soki są nie mniej niebezpieczne dla dzieci. Producenci używają bromowego oleju roślinnego. Chroni on napoje cytrusowe przed rozwarstwieniem wody i koncentratu soku. Jednak ten olej jest toksyczny dla ludzi. Pij świeżo wyciśnięte soki.

Słodko-solankowy gwóźdź w pokrywie trumny

Na początku XX wieku ludzie spożywali 5 razy mniej cukru niż obecnie. Cukier jest białą klątwą człowieka. Szkodzi sercu, płucom, nerkom i żołądkowi. Zapomnij o napojach gazowanych i napojach bezalkoholowych.

Ludzie cierpiący na nadciśnienie nawet nie podejrzewają, że główną przyczyną ich choroby jest duża ilość spożywanej soli. Szczególnie niebezpieczne jest jedzenie frytek, popcornu z mikrofalówki lub solonych orzechów. To dosłownie samobójstwo.

Przepis na długowieczność:

  • Codziennie jedź jabłko.
  • Pij dużo wody i herbaty ziołowe.
  • Pracuj ciężko.
  • Codziennie bierz prysznic.
  • Śpij w chłodnym pokoju.
  • W każdy weekend przejedź na rowerze 10 km lub przespaceruj się 10 km.
  • Otocz się przyjaciółmi, raduj się, śmiej się, uprawiaj seks.
  • Nigdy nie myśl ani nie mów, że się starzejesz.

Źródło i zdjęcie: more-pozitiva.ru

Czytaj: GOŚCIE TEGO HOTELU JEDZĄ ŚNIADANIE Z ŻYRAFAMI