7 aktorek w podeszłym wieku, które nadal zachwycają swoim wyglądem

0
883

Z jakiegoś powodu w naszym nowoczesnym społeczeństwie panuje głupi stereotyp, że piękna kobieta musi być zawsze młoda.

Może to wynikać z tego, czym każdego dnia karmią nas reklamy telewizyjne, magazyny o modzie i światowe koncerny kosmetyczne. Młode dziewczyny uważają, że starzenie się jest ich najgorszym koszmarem.

Jeśli również obawiasz się, że Twoje życie się skończy, jeśli będziesz stara i pomarszczona, to przestań tak myśleć. Wystarczy spojrzeć na te wspaniałe aktorki z Hollywood. Miliony ludzi nadal je podziwiają.

Im jesteś starsza, tym życie staje się ciekawsze. I te gwiazdy są tego dowodem.

1. Diane Keaton

Diane jest wzorem do naśladowania od ponad trzech dekad i jest doskonałym przykładem tego, jak kobiety mogą być piękne, pełne życia i niewiarygodnie odnosić sukcesy na każdym etapie swojego życia.

Przynajmniej tak powiedział o niej w wywiadzie prezes L’Oreal. Sprawił, że Diane Keaton została nową twarzą L’Oreal i będzie reklamować nowe produkty przeciwstarzeniowe przez wiele lat!

2. Sharon Stone

Symbol seksu lat 90. i najsłynniejsza blondynka w Hollywood, Sharon Stone, obchodziła w marcu 63. urodziny, ale jej wiek nie wpływa na jej urok.

Dlatego marka AirField nakłoniła ją do reklamowania swoich produktów. Ich zdaniem Sharon Stone doskonale uosabia ideę nowoczesnej kobiety.

Czytaj: 12 gwiazd, które zostawiły porządną sumę u dentysty i otrzymały hollywoodzki uśmiech

3. Charlotte Rampling

75-letnia brytyjska aktorka Charlotte Rampling pojawiła się w kampanii reklamowej Nars poświęconej 20-leciu marki Nars kilka lat temu. Zdjęcia wykonał osobiście Francois Nars. Pamiętasz tę kampanię?

4. Jane Fonda

Fanka fitnessu i zdrowego trybu życia, Jane Fonda od zawsze starała się przekonać fanów do aerobiku, co pozwoliło jej utrzymać świetną formę przez wiele lat. 83-letnia gwiazda filmowa udowodniła, że piękno i talent nie wykluczają się wzajemnie. Jane od wielu lat prezentuje linię kosmetyków odmładzających marki L’Oreal.

Czytaj: Joanna Kulig najlepszą europejską aktorką!

5. Jessica Lange

W latach 80. była symbolem amerykańskiej elegancji. Dziś Jessica Lange wciąż jest bardzo spektakularną damą, co nie mogło pozostać niezauważone przez guru mody.

Około cztery lata temu okazało się, że Jessica stanie się „twarzą” linii kosmetyków Marc Jacobs i, szczerze mówiąc, wyszła świetnie.

6. Helen Mirren

Za każdym razem, gdy Helen Mirren pojawia się na jakiejś premierze, media nie mogą powstrzymać się od dyskusji na temat jej pięknego wyglądu.

Nic w tym dziwnego, bo aktorka mimo swojego wieku wygląda fantastycznie. A marka, L’Oreal jest dumna z tego, że Helen prezentuje ich kosmetyki.

7. Sophia Loren

86-letnia Sophia Loren ma swoje sekrety zachowania młodości i piękna. Na przykład nie pali ani nie pije, uważnie monitoruje odżywianie i oczywiście utrzymuje swoje ciało w doskonałej formie.

Dolce & Gabbana zdała sobie sprawę, jakim jest skarbem, i złożyła jej ofertę, której nie mogła odrzucić.

johannesfloe.com – Art to remember