92-letni mężczyzna farbuje włosy żonie w czasie kwarantanny

0
697

W tych trudnych czasach pandemii koronawirusa ludzie nagle z dnia na dzień zostali zamknięci w domach. Nasze codzienne, tygodniowe i miesięczne plany legły w gruzach i większość z nas jest zmuszona dostosować się do zmian.

Jednym z najczęstszych wyzwań dla kobiet jest brak możliwości pójścia do fryzjerki bądź kosmetyczki. Teraz, gdy wszystkie salony piękności zostały zamknięte, można automatycznie założyć, że duża część kobiet sama sobie nie pofarbuje włosów. Jednak znalazła się jedna kobieta, która mimo koronawirusa, chciała ładnie wyglądać.

Poznajcie tę parę 92-latków, którzy są nie tylko rodzicami i dziadkami, ale także pradziadkami. On jest dobrym mężem dla niej, a ona dobrą żoną dla niego, jak się zaraz przekonasz.

Z uwagi, że kobieta należy już do grupy seniorów, u których wirus mógłby spowodować poważne konsekwencje, nic dziwnego, że babcia musiała zrezygnować z wizyty u fryzjera. A ponieważ są już małżeństwem 67 lat i znają się bardzo dobrze, nie dziwi fakt, że Ezra poprosiła swojego męża, aby ten pofarbował jej włosy.

Całą sytuacją uwiecznił ich wnuk Izraelczyk Yael Shapira Avraham i udostępnił na Facebooku. Napisał: „To moi 92-letni dziadkowie. W całej tej sytuacji mój dziadek dba o to, aby moja babcia czuła się dobrze. Nie widzę takiej sytuacji często”. Wkrótce zdjęcie stało się bardzo popularne w sieci.

„Miłość między nimi inspiruje całą naszą rodzinę. Wspaniale było zobaczyć mojego dziadka farbującego włosy mojej babci, ponieważ każdy może zobaczyć na tym zdjęciu znaczenie prawdziwej miłości”- powiedział Yael w wywiadzie dla Bored Panda.

W skład rodziny wchodzi 92-letnia babcia i 92-letni dziadek, mają oni czworo dzieci, dziesięcioro wnuków i siedmiu prawnuków.

A Ty jak sobie radzisz w tych trudnych czasach? Podziel się z nami w komentarzach!

Więcej informacji: Facebook

Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook

„Nie spodziewali się takiej reakcji i są bardzo szczęśliwi, widząc się w telewizji” – powiedział Yael, wnuk, który zrobił im zdjęcie.

Zdjęcie: Facebook
Zdjęcie: Facebook

Czytaj: Ludzie, którzy sami sobie podcięli włosy w kwarantannie i coś poszło nie tak (23 zdjęcia)

Czytaj: KRAKÓW ŚWIECI PUSTKAMI. TAK WYGLĄDA MIASTO PODCZAS EPIDEMII KORONAWIRUSA