93-letni Teksańczyk ukończył szkołę, razem ze swoją prawnuczką

0
352

„Wydaje mi się, że czekałem na to 75 lat”.

Pat Moore zawsze chciał ukończyć szkołę średnią. Był zapisany do Alvin High School w Teksasie i był na dobrej drodze do ukończenia szkoły w 1946 roku. Życie miało jednak inne plany. Teraz, 75 lat później, 93-latek w końcu otrzymał dyplom.

Moore był listonoszem, który w wolnym czasie latał samolotami dla zabawy, kiedy jego plany ukończenia szkoły zostały pokrzyżowane przez starego dobrego wujka Sama. Zaledwie jeden semestr przed ukończeniem szkoły, Moore został powołany do amerykańskich sił powietrznych.

– Wezwał mnie wujek Sam, więc nie mogłem nic zrobić. Musiałem iść – stwierdził.

Czytaj: Ten park wodny w Teksasie został stworzony dla dzieci niepełnosprawnych

Kiedy skończył służbę wojskową, Moore wrócił do Alvin i ostatecznie przeniósł się do Sealy w Teksasie, gdzie mieszka od około 50 lat. Jego służba wojskowa i doświadczenie lotnicze pomogły mu w zbudowaniu udanej kariery pilota przy oprysku zbóż.

Miał rodzinę i dobrą pracę, ale fakt , że nigdy nie zdał matury, ciążył mu na sercu. Weteran posunął się nawet do tego, że napisał do Niezależnego Okręgu Szkolnego Alvina, aby zapytać ich o zdobycie dyplomu po ponad 70 latach.

Okazuje się, że Moore jest mile widziany, aby przyjść, skończyć szkołę i odebrać dyplom.

W wieku 93 lat, Moore wrócił do liceum i tym razem ukończył szkołę. Nie tylko otrzymał dyplom, ale ukończył szkołę razem ze swoją prawnuczką.

Czytaj: Kiedy zostanie otwarta Panorama Racławicka we Wrocławiu?

johannesfloe.com – Art to remember