A Ty zwróciłbyś portfel niewidomemu?

0
714

Pewien znany bloger postanowił przeprowadzić eksperyment społeczny. Chciał sprawdzić, czy przechodnie na ulicy zwrócą portfel, który wypadł z kieszeni osoby niewidomej. Eksperyment oczywiście został nagrany. Czy znaleźli się uczciwi ludzie?

Eksperyment został przeprowadzony w Petersburgu. Popularny bloger na zatłoczonej ulicy udawał niewidomego. Chciał sprawdzić, czy przechodnie widząc, jak wypada mu portfel z kieszeni, będą uczciwi i oddadzą zgubioną rzecz, czy będą chcieli oszukać niewidomego i wzbogacić się jego kosztem.

Poniżej możecie zobaczyć filmik, ponieważ cały eksperyment został nagrany.

To nie pierwszy eksperyment społeczny, który został przeprowadzony przez niewidomego w roli głównej.

W kolejnym eksperymencie niewidomy prosi o sprawdzenie loterii, prosi o potwierdzenie, czy stał się szczęśliwym właścicielem głównej nagrody pieniężnej. W tym eksperymencie ludzie wypadli troszkę gorzej. Sami zobaczcie.

Eksperyment o podobnej tematyce został przeprowadzony także w Polsce. Jak wypadli Polacy? Koniecznie obejrzyj krótki filmik.

Jak widać są na świecie ludzie uczciwi i nieuczciwi. A Ty do jakich należysz? Oddałbyś wygrany los na loterię lub portfel niewidomemu?

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: 10 ROŚLIN DONICZKOWYCH, KTÓRE OCZYSZCZAJĄ POWIETRZE I OCHRONIĄ PRZED SMOGIEM! – f7dobry.com