Afrykańscy mężczyźni przebierają się za arabskie kobiety, aby dostać się do Dubaju

0
349

Trzech afrykańskich mężczyzn zostało niedawno aresztowanych w Algierii za przebieranie się za arabskie kobiety, aby dotrzeć do bogatego kraju Dubaju.

Smutno wyglądające trio zostało zatrzymane w Algierii po tym, jak urzędnicy zauważyli, że nie są tym, za kogo się podają – arabskimi kobietami noszącymi tradycyjne stroje, w tym osłony twarzy nikab.

Każdy z mężczyzn odsłoniętą część twarzy pokrył dużą ilością podkładu i użyli czarnego eyelinera, aby zwiększyć swoje szanse na upodobanie się do kobiet, ale to nie wystarczyło.

Według południowoafrykańskiej stacji informacyjnej Kaya 959, ci trzej mężczyźni próbowali dostać się do Dubaju w nadziei na lepsze życie w zamożnym kraju arabskim, ale niestety dla nich, ich plan nie powiódł się w Algierii. Nie jest jasne, jaka kara ich spotka, ale najprawdopodobniej zostaną odesłani do swojego kraju.

Czytaj: Lotnisko Kraków: nowe połączenia z Dubajem i Lubeką

Zdjęcia trzech przebranych mężczyzn krążą po afrykańskich i arabskich portalach informacyjnych od prawie tygodnia i spotykają się z różnego rodzaju reakcjami opinii publicznej. Podczas gdy niektórzy ludzie deklarowali, że wstydzą się próby oszusta, inni chwalili ich umiejętności makijażu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Chcę numer wizażystki” – napisał jeden internauta.

Narodowość mężczyzn była również tematem debaty w Internecie, niektórzy twierdzą, że są Nigeryjczykami, a inni, że pochodzą z Mali, ale to trochę mija się z celem tej historii.

Czytaj: Takie szokujące rzeczy są możliwe tylko w Dubaju