Aktor Łukasz Simlat napisał dokładnie to, co niektórzy ludzie boją się powiedzieć głośno

0
777
Zdjęcie: Facebook

Polska jest podzielona, ludzie wychodzą na ulice, ponieważ mają już dość tego, jak traktują nas politycy.

W ludziach jest wiele złości i frustracji. To czas, kiedy każdy z nas powinien coś zrobić, aby pokazać, że dłużej tak być nie może. Daliśmy się podzielić, wielu z nas czuje się oszukanych, okłamanych przez polityków, ale dziś jako społeczeństwo powinniśmy trzymać się razem.

Większość z nas nie potrafi spokojnie mówić o tym, co się dzieje teraz w Polsce. Głos w tej sprawie zabrał znany aktor Łukasz Simlat.

Facebook

“Koniec. Wojna ??
Wyzywam cię na pojedynek psychopato i dewiancie religijny z Żoliborza i każdego twojego psa bez kręgosłupa. Pojedynek na świadomość, wyedukowanie i empatię.
Chowasz się starcze za kordonami policji?
W 81ym roku też byłeś dokładnie tak samo odważny?
Mam dosyć ciebie i twoich kumpli chamów przebranych w garnitury udających elokwentne i wykształcone persony.
Mam dosyć nepotyzmu, cwaniactwa, indolencji, nieumiejętnosci, niekompetencji, cynizmu i chamstwa rządu. Mam dosyć dewastacji i rozkradania tego państwa. Mam dosyć patrzenia jak szarpiecie się o koryto kiedy kraj tonie w coraz większych długach. Mam dosyć ratowania płodów, które i tak umrą w momencie kiedy brakuje miejsc w szpitalach a ludzie umierają w karetkach albo na chodnikach. Ludzie którzy uczciwie zostawiają podatki w tym kraju i w zębach zanoszą każdą składkę ZUS, a w krytycznym momencie nie przysługuje im NIC. A w punktach analizy testów na nasz koszt analizowane są testy całych rodzin rządowych. Mam dosyć pierwszeństwa kast rządzących. Mam dosyć pierdolenia po 5 latach ze to wszystko Tusk, przez Tuska i dzięki Tuskowi. To są odpowiedzi dzieciaków z piaskownicy, gówniarzerii której ktoś zdeptał babkę z piasku. Mam dosyć wysłuchiwania, że jestem „chamską hołotą”, „zdradziecką morda” czy „gorszym sortem”. Mam dosyć patrzenia jak na stanowiskach zasiadają ludzie niekompetentni, nie mający pojęcia czym ich resort się kieruje, byle nasi, byle wierni a na ustach mający jeszcze gówno od dolizywania tyłków tych co wyżej w łańcuchu pisowskim. Mam dosyć faszysty i homofoba na stołku ministra edukacji, który forsuje kary cielesne wobec dzieci. Mam dosyć przyzwolenia na bicie kobiet w zaciszu czterech ścian. Mam dosyć nazywania ludzi o orientacji homoseksualnej „nieludźmi”. Mam dosyć żeby o mojej przyszłości decydował koleś, który sam nie może się zdecydować jakiej jest orientacji, nienawidzi kobiet i wszystkich będzie karał za swoją frustrację. MAM KURWA DOSYĆ!
P.s. Na duże litery nie zasłużyłeś.”

Post po kilkunastu godzinach od publikacji doczekał się kilkunastu tysięcy polubień i tysiące komentarzy.