Anna Lewandowska: żona nowego zawodnika Barcelony jest sportowcem i dietetykiem

0
222
Anna Lewandowska. Źródło: annalewandowskahpba/Instagram

W Polsce nikomu nie trzeba przedstawiać Anny Lewandowskiej. Za to media na świecie z racji, że Robert Lewandowski został nowym zawodnikiem Barcelony przyglądają się Ani i opisują ją jako sportowca, dietetyka i eksperta od sztuk walki.

Anna Lewandowska w swojej karierze zdobyła 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji World Fudokan Federation (WFF).

Robert Lewandowski został najnowszym piłkarzem Barcelony, ale nie wyląduje sam w katalońskim mieście.

Dołączy do niego jego żona Anna Lewandowska, odnosząca sukcesy i znana sportsmenka w rodzimej Polsce.

Czytaj: Z tym numerem Robert Lewandowski zagra w Barcelonie

33-latka jest polską zawodniczką, która startowała w karate i wielokrotnie reprezentowała swój kraj.

Od lat promuje zdrowy tryb życia i dobre odżywianie wraz z kilkoma członkami swojego zespołu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Źródło: Instagram

Początek kariery Anny Lewandowskiej

Zadebiutowała, gdy miała zaledwie 13 lat, ponieważ od najmłodszych lat miała dwie wspaniałe inspiracje: swojego wujka Pawła Krzywańskiego (wielokrotny medalista międzynarodowych mistrzostw karate) i jego córkę Katarzynę (mistrzyni świata, Europy i Polski w karate indywidualnym).

Anna Lewandowska zdobyła wówczas liczne wyróżnienia sportowe, zdobywając 38 medali na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

Czytaj: 10 sposobów na „fajne” odchudzanie!

Projekt zdrowego życia Anny Lewandowskiej

Ma też na swoim koncie szereg innych projektów. Jak wspomniano powyżej, stara się udzielać porad dotyczących nawyków zdrowego stylu życia i wskazówek żywieniowych wraz ze swoim zespołem.

Robi to za pośrednictwem bloga Healthy Plan by Ann. Ponadto w 2014 roku opublikowała książkę „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”.

Źródło: Instagram

Wydała także kilka płyt DVD, na których dzieli się ćwiczeniami i treningami, aby zachować formę.

Tym samym Anna Lewandowska określa siebie jako sportsmenkę i bizneswoman, która dużą część swoich działań rozwija w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Kilkakrotnie współpracowała z mężem w kampaniach i wielu przypisuje imponującą sprawność Lewandowskiego w wieku 33 lat wiedzy żywieniowej, którą posiada jego żona.