Artystka jest mistrzynią sztuki żywicznej

0
685

Możesz wnieść piękno oceanu do domu dzięki żywicznym dziełom artystki Roni Langley z Północnej Karoliny. Kobieta tworzy jedyne w swoim rodzaju grafiki ścienne, akcesoria domowe, a nawet deski surfingowe z kolorowymi, realistycznymi pejzażami morskimi.

Roni Langley tworzyła sztukę od dzieciństwa, na początku nie robiła tego dla pieniędzy, ale w końcu postanowiła przekształcić swoją pasję w karierę.

Teraz wykonuje ręcznie setki inspirowanych plażą przedmiotów, od desek do krojenia i tac do serwowania po stoły i miski. Korzystanie z przyborów kuchennych w domu będzie prawie jak podróż na plażę!

Czytaj: Stół, który wygląda, jakby był zmywany przez falę oceanu

Langley sama rzeźbi każdy kawałek z drewna, ale trzeba mieć niesamowity talent i umiejętności artystyczne, kiedy trzeba dodać żywicę. Swoje charakterystyczne błyszczące pejzaże morskie osiąga dzięki warstwom żywicy epoksydowej, które mieszają się po wylaniu i tworzą hipnotyzujące zawirowania, a także żywe, przypominające fale wzory.

Chociaż ukończenie każdego oszałamiającego dzieła może potrwać do 10 godzin, wysiłki twórcze Langleya wyraźnie się opłacają. Jej praca nie tylko wygląda niesamowicie, ale każdy element jest wodoodporny i odporny na zarysowania.

Poniżej możesz zobaczyć kilka przedmiotów wykonanych przez Langley. Możesz także kupić projekt inspirowany oceanem w jej sklepie internetowym RLL Designs.

Artysta z Północnej Karoliny Roni Langley jest mistrzynią sztuki żywicznej.

ronilangley.com

Kobieta tworzy piękne akcesoria domowe i deski surfingowe inspirowane miłością do oceanu.

ronilangley.com
ronilangley.com
ronilangley.com
ronilangley.com

Tworzy każdy kawałek, wylewając warstwy kolorowej żywicy epoksydowej, umożliwiając wielowarstwowe połączenie.

ronilangley.com
ronilangley.com
ronilangley.com
ronilangley.com

Czytaj: 21 dróg, którymi musisz się przejechać. Widoki są nieziemskie!