Baba Wanga i jej przepowiednie na 2022 rok

0
592
Baba Wanga miała rację! Wstrząsająca przepowiednia na 2022 rok spełnia się. Źródło: Twitter

Bułgarska mistyczka, która poprawnie przewidziała śmierć księżnej Diany i zamach z 11 września, powiedziała także co czeka nas w 2022 roku.

Wygląda na to, że spełniła się kolejna przepowiednia Baby Wangi.

Wanga, która straciła wzrok w wieku 12 lat, zasłynęła setkami przeczuć, przepowiadaniem wojen, klęsk żywiołowych i wydarzeń politycznych.

Twierdziła, że po utracie wzroku uświadomiła sobie rzadki dar od Boga, który umożliwił jej patrzenie w przyszłość i stała się znana jako „Nostradamus Bałkanów”.

Mówi się, że jej wizje są w 85% poprawne i obejmują tragedię w Czarnobylu, śmierć księżnej Diany i zamach z 11 września.

Wanga, a właściwie Wangelija Pandewa Dimitrowa, zmarła w 1996 roku w wieku 85 lat, ale jej przewidywania nadal okazują się dziwnie trafne.

I wygląda na to, że udało jej się zrealizować kolejną prognozę na ten rok, ponieważ już pozornie przewidziała przejęcie władzy przez Putina na Ukrainie.

Czytaj: Iga Świątek zagrała pokazowego miksta w parze z Rafaelem Nadalem, aby wesprzeć Ukrainę

Wanga przewidziała, że w tym roku części Australii i Azji zostaną dotknięte poważnymi powodziami, które rzeczywiście doszły do skutku.

Przewidziała też, że miasta nawiedzi susza i brak wody. Rzeczywiście, w dużej części Wielkiej Brytanii panuje oficjalna susza, a Francja doświadcza najgorszej w historii suszy.

Tymczasem Włochy również przeżywają jedną z najgorszych w historii suszy. Jezioro Garda, największe jezioro w kraju, znajduje się na najniższym w historii poziomie. Przewidziała m.in. braki wody pitnej czy nadliczbowe zgony ludzi z powodu upałów.

Ponieważ obie te przepowiednie Baby Wangi się spełniły, możesz się zastanawiać, co jeszcze myślała, że wydarzy się w 2022 roku.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Cóż, przewidziała również, że będzie kolejna pandemia, tym razem pochodząca z Syberii i spowodowana przez zamrożonego wirusa, który jest uwalniany przez zmiany klimatyczne, i że kosmici zaatakują planetę, wysyłając asteroidę w poszukiwaniu życia na Ziemi.

Poza przyszłym rokiem wizje Wangi przewidują zmianę orbity Ziemi w 2023 roku, podróż astronautów na Wenus w 2028 roku, muzułmanie rządzący Europą w 2043 roku i koniec wszechświata w 5079 roku.

Przepowiedziała również, że w 2046 roku ludzie będą żyć ponad 100 lat dzięki technologii przeszczepiania narządów.

Od 2100 wierzyła, że noc zniknie, a sztuczne światło słoneczne oświetli inną część Ziemi.

Czytaj: Tlen się wyczerpie: naukowcy przepowiedzieli katastrofę dla ludzkości

Być może najsłynniejsza przepowiednia Wangi pojawiła się w 1989 roku, kiedy przewidziała, że „amerykańscy bracia upadną po zaatakowaniu przez stalowe ptaki” w 2001 roku. Wielu uważa, że to była jej przepowiednia 11 września.