Babci skończyła się piwo, więc wywiesiła kartkę: „Potrzebuję więcej piwa”. Sąsiedzi nie zawiedli!

0
868

Olive Veronesi przykleiła do okna kartkę z napisem: „Potrzebuję więcej piwa!”, jednocześnie izolując się od ludzi. Internet zajął się resztą.

Twitter

Obecnie dyskutuje się na temat tego, jakie produkty są niezbędne, a bez jakich można przeżyć na kwarantannie. Dla Oliwe Veronesi, 93-letniej mieszkanki Seminole w Pensylwanii, jeden produkt jest zdecydowanie niezbędny. Chodzi o piwo.

Veronesi postępuje odpowiedzialnie podczas pandemii COVID-19, siedzi w domu i nie wychodzi na zewnątrz, chyba że jest to absolutna konieczność. Doprowadziło to do sytuacji, że wyczerpały jej się zapasy Coors Light, jej ulubionego piwa, dlatego w zeszłym tygodniu napisała na kartce informację dla sąsiadów informując o tragicznej sytuacji.

Czytaj: Pijesz piwo? Ten napój ochroni Cię przed groźnymi chorobami!

Facebook

„Zostało mi tylko 12 puszek” – powiedziała Veronesi lokalnej stacji telewizyjnej KDKA TV. „Piję piwo każdego wieczoru. Piwo ma w sobie witaminy, jest dla nas dobre, o ile nie przesadzimy”. (Podczas gdy Veronesi ma rację, że piwo zawiera witaminę B, alkohol niszczy kompleks witaminy B, więc korzyść z witamin występuje głównie w piwach niefiltrowanych).

Jej publiczna prośba o więcej piwa wkrótce stała się popularna i doprowadziła do tego, że w poniedziałek kobieta doczekała się niespodziewanej dostawy. Przywieziono jej 150 puszek Coors Light oraz kilka ładnych akcesoriów Coors Light (np. czapeczka z daszkiem), które Veronesi z dumą zaprezentowała.

Twitter

Zadowolona z prezentu seniorka szybko wywiesiła nową kartę: „Mam więcej piwa!”.

Twitter
Twitter

Czytaj: TAK WYGLĄDA CENTRUM KRAKOWA I NOWA HUTA KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA. WIDOK JEST NIEZWYKŁY! [WIDEO Z DRONA]