Bindi Irwin udostępniła portret rodzinny z nieżyjącym tatą

0
682

Bindi Irwin podzieliła się ilustrowanym portretem rodzinnym z tatą Stevem Irwinem, który trzyma swoją wnuczkę na rękach.

Po powitaniu małej Grace z mężem Chandlerem Powellem w marcu, Bindi Irwin obchodzi w tym roku swój pierwszy Dzień Matki.

Aby uczcić tę doniosłą okazję, Irwin chciała zebrać wszystkich najważniejszych dla niej ludzi – nawet tych, którzy nie mogą już tu być osobiście.

Mając nadzieję na upamiętnienie nowego członka rodziny i uczczenie pamięci jej zmarłego ojca, Steve’a Irwina, mama zamówiła piękny portret rodzinny.

Czytaj: Robert Irwin odtwarza kultowe zdjęcie taty Steve’a Irwina. Są do siebie bardzo podobni!

Bindi udostępniła wspaniałe zdjęcie rodzinne w poście na Instagramie. „Ten dzień uosabia niezwykły dar rodziny” – napisała Irwin w podpisie. „Chciałabym, żebyśmy wszyscy byli razem, ale czasami życie ma inne plany. Do mojej pięknej córki, zawsze wiedz, że jesteś kochana.”

Zdjęcie: Instagram

Wspaniałe zdjęcie rodzinne przedstawia ukochanego Łowcę Krokodyli pośrodku, trzymającego w ramionach nowonarodzoną córeczkę Bindi, Grace, z podekscytowanym uśmiechem od ucha do ucha.

Wyobraża sobie, jak mogłoby wyglądać życie, gdyby Steve – oddany mąż, ojciec, a teraz dziadek – wciąż był w pobliżu.

Czytaj: Syn Steve’a Irwina jest nagradzanym fotografem. Młody chłopak poszedł w ślady sławnego ojca

Doświadczenie tej chwili i wejście w nową fazę życia bez ojca tutaj, było prawdopodobnie słodko-gorzkim doświadczeniem dla Bindi. W ostatnim odcinku specjalnym Crikey! It’s a Baby, opowiadając swoją podróż do macierzyństwa, podzieliła się swoimi uczuciami związanymi z założeniem rodziny bez ojca, który byłby tego świadkiem.

„Trudno jest zaakceptować, że tak naprawdę nigdy go nie spotka, a to druzgocące, ponieważ nigdy nie będę mogła oglądać relacji między nimi” – ujawniła Irwin.

„Ale nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła opowiedzieć pięknej Grace wszystkie te historie o tacie, kiedy podzielę się z nią tym, jakim był niesamowitym ojcem… Trudno, że go tu nie ma. Ale myślę, że w pewnym sensie nadal jest z nami, a jego serce i dusza żyją w każdym z nas”.

Teraz ten sentyment został uchwycony na płótnie, na którym mała Grace śpi w ramionach swojego kochającego dziadka. Przewiń w dół, aby spojrzeć na wzruszający portret rodziny Irwinów.

Bindi Irwin zamówiła piękny portret rodzinny, na którym jej zmarły ojciec, Steve Irwin, czule trzyma w ramionach swoją nową wnuczkę.

Zdjęcie: Instagram

Bindi Irwin: Instagram | Facebook | Twitter

johannesfloe.com – Art to remember