Biurko do pracy z możliwością ucięcia drzemki

0
611
zdjęcie: studionl.com

Poniedziałki czasami są utrapieniem. Po weekendowym leniuchowaniu ciężko jest wstać do pracy w poniedziałkowy poranek. A jak już się uda, to ciężko wytrzymać w pracy 8 godzin bez marudzenia. Okazuje się, że dzięki temu meblowi dzień w pracy może okazać się bardzo przyjemny.

Na pewno chociaż raz zdarzyło Ci się pomyśleć o drzemce w godzinach pracy. Po weekendowym imprezowaniu, po nieprzespanej nocy, oczy same się zamykają. Marzy się wtedy o podusi i kocyku. Jeśli kawa już nie pomaga, to pomocne okaże się to biurko. Dzięki temu meblowi drzemka w pracy może okazać się łatwa do wykonania.

Według naukowców – 15 minut drzemki w pracy – postawi na nogi każdego. Zobaczcie, jak można ciekawie to zorganizować.

zdjęcie:studionl.com

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zwykłe biurko. Jednak zaraz się przekonacie, że to nie jest zwykły mebel.

Biurko ma przesuwany blat, dzięki czemu jest to jednocześnie biurko i miejsce do spania.

Aby móc się położyć należy przednią ściankę przenieść pod spód. W ten sposób powstaje pełnowymiarowe łóżko. Boczną ścianę biurka można przechylić, dzięki czemu wygodnie można ułożyć poduszkę.

zdjęcie: studionl.com

Biurko jest duże, więc w biurze trzeba wygospodarować dużo miejsca. Poza tym trzeba znaleźć osobne miejsce na pościel. Dodatkowo, nie będzie tam ciszy, więc ciężko będzie się zrelaksować. No i wątpię, żeby szef w Polsce pozwolił na takie rzeczy. Jednak sam pomysł, muszę przyznać, jest bardzo ciekawy.

Źródło: studionl.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: 22 super pomysły na wykorzystanie betonowych pustaków

Jesteś z Krakowa? Koniecznie zajrzyj do f7krakow.pl