„Bring Me To Life” Evanescence na 1 miejscu na listach muzycznych

0
212
Evanescence nie mówi stop! Źródło: Twitter

Piosenka „Bring Me To Life” zespołu Evanescence zaskakująco wskoczyła na pierwsze miejsce na listach przebojów iTunes w USA prawie dwie dekady po wydaniu.

Chociaż przyznajemy, że piosenka jest hitem, nigdy nie spodziewaliśmy się, że powróci w tak zaskakujący sposób.

Piosenka „Bring Me To Life” zajęła pierwsze miejsce, prześcigając takie piosenki jak „Super Freaky Girl” Nicki Minaj i „As It Was” Harry’ego Stylesa.

Czytaj: 92-latek codziennie publikuje 2 piosenki dla swojej garstki widzów

Zespół Evanescence za pomocą swoich mediów społecznościowych podziękował swoim wiernym fanom, pisząc: „19 lat i wciąż silna! Bring Me To Life jest numerem 1 w iTunes. Dziękuję za miłość!”

Ale odrodzenie piosenki nie kończy się na tym, ponieważ „Bring Me To Life” wskoczyła również na piąte miejsce na liście Billboard’s Top 100.

Mamy jednak wrażenie, że może to mieć coś wspólnego ze wspólną trasą zespołu z Korn, która zbiera entuzjastyczne recenzje.

Fani ostatnio oszaleli na punkcie połączenia sił podczas ostatniej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia i filmy krążące w Internecie uchwyciły odrobinę nostalgii z początku lat 2000 – za którą wszyscy tęsknimy.

Jedna osoba napisała za pośrednictwem Twittera: „NAJLEPSZY DUET JAKI KIEDYKOLWIEK POWSTAŁ, są razem czystą magią”.

Ktoś inny napisał: „Korn i Evanescence robią piekielnie dobre przedstawienie.”

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Piosenka „Bring To Life” to szczyt sukcesu zespołu w 2003 roku, która była częścią ich albumu Fallen, który sprzedał się w ponad 17 milionach egzemplarzy i doprowadził do dwóch nagród Grammy.

Podczas rozmowy z Sonic Seducer w zeszłym roku, liderka zespołu, Amy Lee, ujawniła, że certyfikowana platynowa piosenka tak naprawdę dotyczy jej męża.

Lee ujawniła, że napisała to, zanim zaczęli się spotykać, ponieważ był przyjacielem, który pocieszał ją, gdy była w złym związku.

Powiedziała: „Nadszedł ten moment, byłam w trudnym miejscu i w złym związku, a mój mąż Josh był wtedy tylko przyjacielem i osobą, którą ledwo znałam.”

Czytaj: We Wrocławiu ceny akademików wyższe o 30%

„To był może trzeci lub czwarty raz, kiedy się spotkaliśmy i poszliśmy usiąść w restauracji, podczas gdy nasi przyjaciele parkowali samochód. Usiedliśmy naprzeciw siebie, a on spojrzał na mnie i po prostu powiedział: „Więc jesteś szczęśliwa?”

Lee dodała: „To niesamowite, że stało się to piosenką, pierwszą piosenką, która wprowadziła nas na scenę i sprawiła, że wszyscy o nas usłyszeli, ponieważ dotyczyła czegoś tak osobistego w moim życiu”.