Była przekonana, że kupiła mini świnkę. Wyrosła niezła świnia!

0
479

Kobieta była przekonana, że kupiła mini świnkę, ale zwierzę wyrosło na niezłą lochę, która jest uwielbiana przez całą rodzinę pomimo swojego rozmiaru.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w małym mieszkaniu i kupujesz uroczego, malutkiego szczeniaka, o którym wiesz, że nie wyrośnie na duże rozmiary. Co by się stało, gdyby ten pies okazał się mieszany z inną rasą, o której nic nie wiedziałeś, a teraz zwierzak wydaje się za duży na przestrzeń życiową? Brzmi śmiesznie, prawda?

Zabawne lub nie, to przydarzyło się Rosângeli Martins dos Santos de Lara, kobiecie mieszkającej w mieście Peruíbe, na wybrzeżu São Paulo w Brazylii.

Tylko zamiast psa kupiła sobie prosiaka, który uważała za specjalną rasę, która zwykle nie przekracza 50 cm wysokości i 88 cm długości. Dziś, 3 lata później, świnia waży około 250 kg i mierzy 1,5 metra. Jednak mimo że Rosângela pragnęła malutką i uroczą świnkę u boku, dostała uroczą świnię, która rosła wraz z jej miłością.

Poznaj Rosângelę i jej uroczą świnię, którą nazwała Lilica.

lilica_pig

Rosângela kupiła prosiaczka 3 lata temu z obietnicą, że nie wyrośnie na duże.

lilica_pig
 lilica_pig

Lilica nie przestawała jednak rosnąć.

lilica_pig

Rodzina była zszokowana, gdy zobaczyli, że świnia rośnie każdego dnia, nie myśląc o tym, by przestać. „Zawsze myśleliśmy, że nie będzie już rosła, ale potem rosła i rosła. Proporcja wielkości, jaką osiągnęła świnia, jest szalona, ale uwielbiamy ją i jest dobrze zadbana”.

Świnia waży teraz około 250 kg i mierzy 1,5 metra.

Czytaj: Pierwsza na świecie kawiarnia ze świnkami.

lilica_pig

Pomimo tego, że świnia okazała się niezupełnie taka, jak wyobrażała sobie Rosângela, nadal jest uwielbiana przez swoją rodzinę, a nawet sąsiadów.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

lilica_pig

Lilica jest wychowywana w domu jako zwierzę domowe i dzieli pokój z Rosângelą i jej mężem.

Czytaj: Na tej farmie dzieci i zwierzęta wzajemnie sobie pomagają

lilica_pig

Lilica spędza większość dnia na drzemkach. Świnia zawsze wykonuje te same czynności: wstaje z Rosangelą, idzie do łazienki (zawsze w tym samym miejscu na podwórku domu), je śniadanie, bierze prysznic, gdy jest za gorąco i wychodzi na pastwisko. Lilica je kolację od 18:30 do 19:00 i kładzie się spać o 20:00.

„To uparte zwierzę! Ma silną osobowość. Kiedy czegoś chce, nie możesz tego powstrzymać. Nie ma dyskusji. Robi też dużo hałasu, zwłaszcza gdy jest głodna, otwiera lodówkę, szafkę i robi bałagan, gdy jest zdenerwowana”.

Świnia ma własny materac i zjada około 5 kg jedzenia dziennie.

lilica_pig

Lilicę kocha cała rodzina.

lilica_pig

Świnia wszędzie przyciąga uwagę i jest lubiana przez wiele osób, zwłaszcza dzieci.

lilica_pig

„Świnia jest najbardziej znana w okolicy, wiele osób ją lubi, zwłaszcza dzieci. Kiedy ludzie ją widzą, są zaskoczeni, chcą zrobić zdjęcie”.

Lilica zaprzyjaźniła się również z niektórymi psami z sąsiedztwa. Chociaż niektórzy z nich czasami jej dokuczają. Ale hej, kto nigdy nie dokuczał swoim przyjaciołom?

Chociaż Rosângela chciała mieć przy sobie malutką i uroczą mini świnkę, dostała uroczą świnię, która rosła wraz z jej miłością.

 lilica_pig