Centrum handlowe wprowadziło kapsuły z grami dla znudzonych mężów

0
287
Mężczyzna wewnątrz kapsuły w centrum handlowym w Chinach. Źródło: Twitter/Zac FoE

W Chinach centrum handlowe ma „kapsuły do przechowywania mężów”, w których kobiety mogą zostawić swoich partnerów podczas długich zakupów.

Wydaje się, że Chiny znalazły „rozwiązanie” odwiecznego problemu niecierpliwości i niepokoju mężów podczas długich zakupów żon.

Centrum handlowe w Chinach wprowadziło „kapsuły do przechowywania mężów” dla żon, które podczas zakupów chcą być z dala od małżonków i godzinami chodzić po galerii.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Instalacja została wykonana w centrum handlowym Global Harbour w Szanghaju. Kapsuła to w zasadzie kilka szklanych komór, które mogą pomieścić jedną osobę.

Jest zasadniczo przeznaczona dla niezadowolonych mężów, którzy nie lubią być ciągani po sklepach.

Czytaj: Galeria handlowa z kamienia i szkła

Kapsuły nie są pustymi przestrzeniami nudy. Wewnątrz każdej kapsuły znajduje się krzesło, monitor, komputer i gamepad, a mężczyźni mogą siedzieć i grać w gry retro z lat 90.

Twitter

„Przed chwilą grałem w Tekken 3 i czułem się, jakbym wrócił do szkoły” – powiedział pan Yang, który już doświadczył plusów kapsuły.

Inny mężczyzna, pan Wu, zgodził się, ale powiedział, że jego zdaniem istnieją obszary wymagające poprawy. „Nie ma wentylacji ani klimatyzacji, siedziałem grając przez pięć minut i byłem zlany potem”.

Pomysł stał się ogromnym tematem dyskusji w chińskich mediach społecznościowych.

Czytaj: Światowa, multisensoryczna wystawa dzieł VINCENTA VAN GOGHA we Wrocławiu