Chad Knight i jego świat sztuki cyfrowej. Te rzeźby są niesamowite!

0
892

Chad Knight to 41-letni artysta sztuki wizualnej, który tworzy oszałamiające rzeźby 3D. Jego unikalne podejście do rzeźb fascynuje ludzi z całego świata.

„Myślę, że stałem się artystą sztuki wizualnej w chwili poczęcia”, powiedział Chad dla magazynu Klassik. „Powodem, dla którego tworzę sztukę cyfrową jest to, że mam bardzo nad-aktywny, hałaśliwy umysł. Tworzenie sztuki współczesnej jest jedną z niewielu rzeczy, które pozwalają mi się prezentować. Zawodowo jeździłem na deskorolce przez 16 lat. Teraz, gdy nie mam okazji robić tego tak często, w połączeniu z mniej entuzjastycznym podejściem do złamanych kości, moje poszukiwania sztuki wizualnej stały się moim nowym rynkiem zbytu.”

Knight ujawnia, że chęć ciągłego doskonalenia jest istotnym czynnikiem motywującym w jego procesie tworzenia i że cieszy go zarówno proces, jak i wynik.

Czytaj: Artysta stworzył ogromne rzeźby z drewna pochodzącego z recyklingu

Wiele osób szuka symbolizmu w dziełach surrealizmu Knighta i mają oni rację. „Wszystko w mojej pracy reprezentuje coś lub kogoś. Moja sztuka jest bardzo podobna do zaszyfrowanego dziennika, który mogę udostępniać publicznie”.

Więcej informacji: Instagram

Natura

Powstanie

Wykuta

Odnowienie

Twórz własną rzeczywistość

Wyzwolenie

Ochrona

Korona

Głębsze nurkowanie

Anioł Ziemi

Grom z jasnego nieba

Pełne wydanie

Czytaj: Sztuka na schodach

Blue link: https://www.tbgtechco.com