Chinka robi pedicure swojego domowemu kogutowi

0
255

Kobieta z Szanghaju w Chinach uczyniła swojego koguta czymś w rodzaju sensacji z dnia na dzień w Internecie po zrobieniu mu manicure i opublikowaniu jego zdjęć w Internecie.

Yi Yi, właścicielka koguta z Szanghaju, niedawno uznała, że paznokcie jej ukochanego zwierzaka wymagają nieco uwagi, więc zabrała ptaka do salonu pielęgnacji paznokci. Jednak tamtejszy personel odmówił wykonania paznokci z obawy, że wpłynie to na wizerunek salonu wśród ludzkich klientów, więc kobieta sama zrobiła paznokcie kogutowi. Zajęło jej to ponad godzinę, ale przynajmniej łapy ptaka wyglądały fantastycznie.

Oprócz wielokolorowego lakieru do paznokci Yi Yi dodała też efektowne ozdoby, takie jak cekiny i koraliki, dla dodatkowego efektu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Najwyraźniej piękny manicure był prezentem dla pierzastego pupila, gdyż ptaszek towarzyszył Yi Yi przez ostatnie dwa trudne lata jej życia, a ona chciała pokazać, jaka jest jej wdzięczna.

Czytaj: Pierwszy cyrkularny butik we Wrocławiu

Po tym, jak zdjęcia i filmy z elegancko wyglądającymi kurzymi łapkami pojawiły się w chińskich mediach społecznościowych i stały się popularne, rozpoczęła się gorąca debata na temat dobrego samopoczucia ptaka, i Yi Yi musiała wkroczyć i zapewnić wszystkich, że pedicure nie wpłynął w żaden sposób na chodzenie ptaka i że nie wydaje się, żeby w żaden sposób mu to przeszkadzało.

Czytaj: Piękne, kolorowe koguty