Chłopczyk wstydził się swojego wyglądu. Dostał w prezencie kota z tą samą wadą.

0
801

7-letni Madden nie ma łatwego życia. Urodził się z rozszczepieniem wargi i podniebienia oraz ma różnobarwne tęczówki. Z tego powodu był wyśmiewany i przezywany w szkole przez inne dzieci. Rodzice podarowali mu niesamowity prezent… 

Madden ma siedem lat, mieszka w amerykańskim stanie Oklahoma i ma kochających rodziców. Chłopczyk pomimo wspaniałej rodziny marzył o prawdziwym przyjacielu, który nie będzie się śmiał z jego wyglądu i który pokocha go za to, jaki jest, a nie za to, jak wygląda. Z powodu jego inności dzieci w szkole śmiały się z niego. Madden marzył o prawdziwym przyjacielu, któremu nie będzie przeszkadzał jego wygląd. Do tej pory chłopczyk spotykał się z wykluczeniem, wyśmiewaniem i agresją, niż zrozumieniem i ciepłem.

Madden urodził się z rozszczepem wargi i podniebienia oraz z oczami o różnych kolorach. Dla niewrażliwych dzieci to wystarczy, aby wykluczyć go z grona znajomych i znęcać się nad nim. Jak wiemy, dzieci w szkole potrafią być okropne… Teraz jednak wiele się zmieniło w życiu chłopaka. Wszystko za sprawą kota.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 15 PIĘKNYCH DAMSKICH IMION, KTÓRE KIEDYŚ BYŁY POPULARNE, A DZISIAJ ZOSTAŁY ZAPOMNIANE. – f7dobry.com

Mama Maddena, Christina Humphreys poświęciła wiele energii i zaangażowania w walkę o równouprawnienie takich dzieci, jak jej ukochany syn. To dzięki mamie chłopczyka powstał film opowiadający o Maddenie, który obejrzało bardzo wiele osób. Wśród widzów znalazła się pewna kobieta ze schroniska, która zadzwoniła do mamy Maddena i powiedziała, że mają kotkę do adopcji, która choruje na to samo, co jej synek. Kotka miała nie tylko rozszczepioną wargę, ale także identyczne oczy jak chłopiec.

– Od razu wiedzieliśmy, że ta kotka ma być częścią naszej rodziny. Nie tylko ma rozszczepioną wargę, jak Madden, ale ma też kompletną różnobarwność tęczówki. Zwierzę sprawiło, że syn czuje się teraz mniej samotny. Kotka otrzymała imię Moon. Moon i Madden są świetnymi towarzyszami dla siebie. W świecie pełnym prześladowań i nienawistnych słów my wybieramy miłość. Myślę, że kotka jest właśnie taką oznaką miłości – powiedziała mama chłopca, Christina Humphreys, w rozmowie z „Love What Matters”.

Jak powiedzieli, tak też zrobili. Bez chwili zastanowienia zaadoptowali kotkę wiedząc, jak wielką radość sprawią synkowi, który odbicie własnych oczu zobaczy w kocich ślepiach. Madden ma w końcu przyjaciela, do którego może się przytulić, pogłaskać, który pokochał go i jest wierny. Rozstają się tylko na czas pobytu chłopca w szkole.

Zdjęcia Maddena i kociego przyjaciela można obejrzeć w serwisach społecznościowych. To bardzo piękna historia – Madden ma oddanego przyjaciela, a Moon w końcu znalazł szczęśliwy, dobry dom.

Zdjęcia: facebook.cominstagram.com