Chłopiec zadziwił internet swoim coverem „Bohemian Rhapsody”

0
251
Zdjęcie: Twitter

Jako jedna z najsłynniejszych piosenek w historii, nie brakuje coverów „Bohemian Rhapsody”, kultowej sześciominutowej suity Queen.

Widzieliśmy już wszystko, od wykonania przez 28 puzonistów po 65-tysięczny tłum, który spontanicznie zebrał się, by razem zaśpiewać. Ale teraz znacznie bardziej minimalistyczna wersja robi furorę w Internecie. Wideo przedstawiające młodego chłopca śpiewającego „Bohemian Rhapsody” i akompaniującego sobie na pianinie podbija serca na całym świecie dzięki energii i słodkiemu głosowi tego dzieciaka. To tak, jakby był kopią Freddiego Mercury’ego!

Czytaj: Nauka potwierdza: Freddie Mercury miał najlepszy głos w historii

Chociaż niewiele wiadomo na temat tożsamości chłopca, nie ma wątpliwości co do jego talentu i charyzmy. Ubrany w piżamę, ze słodkim uśmieszkiem na końcu, jego występ Cię poruszy. Wideo zostało przyjęte z powszechnym uznaniem. „Epicki! Co za talent”, napisał jeden z użytkowników Twittera, podczas gdy inni zastanawiają się, czy jest reinkarnacją Merkurego.

Czytaj: Niesamowite zdjęcie Freddiego Mercury’ego z 1980 roku

Od momentu wydania w 1975 roku utwór „Bohemian Rhapsody” stał się podstawą muzyki popularnej. Zdobył szczyty list przebojów na całym świecie i sprzedał się w ponad sześciu milionach egzemplarzy. Po ukazaniu się filmu biograficznego o tym samym tytule, stał się on najczęściej odtwarzaną piosenką XX wieku. Otrzymał również certyfikat „Diament” w Stanach Zjednoczonych za łączną sprzedaż cyfrową i strumienie równe 10 milionom sztuk.

Czytaj: Te piosenki najczęściej słuchali wrocławianie w zeszłym tygodniu

Podczas gdy oryginalna piosenka eksperymentowała z różnymi gatunkami, to urocze wideo z chłopcem dowodzi, że wciąż brzmi niesamowicie, gdy jest śpiewana prosto z serca. Sprawdź występ chłopca poniżej.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Młody chłopak roztapia serca swoim słodkim coverem utworu Queen „Bohemian Rhapsody”. Użytkownicy Twittera byli poruszeni jego talentem i charyzmą.