Co zobaczyłeś jako pierwsze na zdjęciu? Ten test powie Ci wiele o Tobie!

0
1588

Czasami warto wykonać jakiś quiz albo test psychologiczny, aby dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie, czego być może wcześniej nie wiedziałeś lub nie zdawałeś sobie sprawy.

To, co zauważysz pierwsze na zdjęciu wiele powie Ci o Tobie. Tak działają psychologiczne testy obrazkowe. Poświęć na to chwilę i sprawdź, czy wszystko o sobie wiedziałeś. Przyjrzyj się uważnie każdemu zdjęciu i określ to, co widzisz jako pierwsze. Następnie przeczytaj, co to mówi o Tobie.

Zaczynamy!

zdjęcie: i.onthe.io

Samochód – jeśli jako pierwsze zauważyłeś samochód to oznacza to, że ważna jest dla Ciebie wolność i prawie zawsze na każdy problem znajdujesz rozwiązanie. Zagłębiasz się w szczegóły i wszystko badasz od podszewki. To czasami przysparza Ci problemów, ponieważ zdarza się, że utrudnia ogólny osąd sytuacji. Masz bystry i analityczny umysł, przez co podejmujesz często trudne decyzje, trafnie i bez większych wpadek. Trudno Tobą manipulować.

Człowiek z lornetką – jeśli to człowieka z lornetką zauważyłeś jako pierwsze to znaczy, że wgłębianie się w szczegóły jest Ci bardzo obce. Na wszystko patrzysz ogólnie i przez to umykają Ci bardzo ważne rzeczy. Zdarza Ci się zbyt stereotypowo oceniać ludzi. Ufasz zbyt często sercu i masz tendencję do bujania w obłokach.

Litera A – jeśli najpierw zauważyłeś literę A to znaczy, że potrafisz dostrzec rzeczy niewidoczne dla innych. Świetny byłby z Ciebie detektyw. Wszystko Ciebie ciekawi. Jesteś bardzo wyrazistą osobą, przez co jesteś odbierany jako arogancka i powierzchowna osoba. Wychodzisz poza ramy i ograniczenia. Bardzo mała ilość osób dostrzega na tym obrazku literę A.

zdjęcie: i.onthe.io

Psychologowie uważają, że twarz, którą dostrzeżesz jak pierwszą, wskazuje na zmiany, które niedługo mogą się pojawić w Twoim życiu.

Dziewczyna – jeśli jesteś kobietą i zobaczyłaś na obrazku twarz dziewczyny to prawdopodobnie czeka Cię wkrótce szczęśliwe wydarzenie w życiu. Dziewczyna ma oczy skierowane ku górze, co oznacza, że jest pełna nadziei. Na tym etapie życia jesteś z siebie zadowolona i z tego, kim jesteś. Stawiasz na indywidualność i wzbudzasz zaufanie u ludzi. Bez obaw możesz patrzeć w przyszłość.

Jeżeli jesteś mężczyzną i zobaczyłeś na obrazku twarz kobiety to oznacza, że jesteś silnie związany emocjonalnie z kobietami. Wśród tych kobiet są osoby, dzięki którym jesteś szczęśliwy, ale i takie, które działają Ci na nerwy. Potrzebujesz ich aprobaty i zanim wykonasz jakiś ruch, za długo się zastanawiasz, co one powiedzą. Pora ruszyć naprzód i zadaj sobie pytanie, czego Ty chcesz. Skup się w końcu na sobie i na sprawach, które są ważne dla Ciebie.

Mężczyzna – jeśli jesteś kobietą i zauważyłaś twarz mężczyzny to znaczy, że chcesz w końcu odnaleźć miłość swojego życia. Nadal nie odnalazłaś prawdziwej miłości i być może niedługo ją znajdziesz. Jeśli jesteś z związku bez przyszłości, dusisz się w tej relacji, to być może niedługo przyjdzie rozwiązanie.

Jeśli jesteś mężczyzną i zauważyłeś twarz mężczyzny to znaczy, że albo odnajdziesz swoją drugą połówkę lub poznasz fantastyczną kobietę. Jeśli jesteś w związku, Wasza relacja wejdzie na wyższy poziom głębszego zrozumienia. Nadchodzi dla Ciebie spokojny i harmonijny okres.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wybierz osobę, która zbiła zbił wazon i sprawdź, co to mówi o Twojej osobowości

zdjęcie:playbuzz.com

Krokodyl – jesteś osobą naturalną, nie udajesz nikogo, jesteś bardzo praktyczny i trzeźwo oceniasz ryzyko w Twoim życiu. Wszystkie złe sytuacje stanowiły dla Ciebie bardzo dobrą lekcję na przyszłość. Jesteś ostrożny i masz skłonności do pesymizmu. Częściej myśl o tym, co się może udać, zamiast tego, co się nie uda. Obowiązkowo częściej się relaksuj.

Łódź – jesteś bardzo spostrzegawczą osobą, zwracasz uwagę na szczegóły i nic Ci nie umknie. Męczy Ciebie to czasami, ponieważ skupiasz się na detalach, które finalnie mogą okazać się nietrafione i musisz robić wszystko od nowa. Masz bardzo twórczy umysł i potrafisz rozwiązywać problemy w unikalny sposób. To, że wszystko rozkładasz na kawałki nie jest dobre w pracy, w której liczy się czas. Jednak tam, gdzie trzeba wszystko dokładnie przeanalizować nadajesz się idealnie.

zdjęcie: quiztoday.org

Starzec – działasz pod wpływem emocji i jesteś pełen empatii. Masz artystyczną duszę i jesteś osobą twórczą. Należysz do pewnych siebie osób i bywasz impulsywny.

Kobieta – myślisz analityczni i logicznie. Zanim kogoś lub coś ocenisz, najpierw musisz wszystko dokładnie rozważyć, wszystkie za i przeciw. Jesteś optymistyczną osobą, pełną pozytywnej energii, zarażasz tym innych. Zdecydowanie należysz do perfekcjonistów.

zdjęcie: slidesharecdn.com

Kolumny – Twoje poglądy na świat uniemożliwiają Ci osiągniecie wszystkiego, czego chcesz. Zamknąłeś się w strefie komfortu i dobrze Ci tam. Jesteś marzycielem, przez co często skupiasz się tylko na marzeniu, a nie na realizowaniu marzeń. Życie niekiedy umyka Ci niepostrzeżenie. Spróbuj chociaż raz wyjść z tej strefy komfortu, a zobaczysz, że wcale nie jest tak źle. Strach Cię paraliżuje i nie robisz nic, co jest niepewne i ryzykowne.

Mężczyźni między filarami – jeśli zobaczyłeś trzech panów to znaczy, że jesteś wolnym człowiekiem i nikt ani nic Cię nie ogranicza. Jesteś wrażliwą osobą i masz dobre serce. Twoje zachowanie często wpływa na ludzi. Jesteś towarzyski, znasz swoje cele i potrafisz pozyskiwać sprzymierzeńców co ich osiągania. W życiu szukasz nowych ścieżek, nie podążasz utartymi szlakami przez innych.

zdjęcie: auntyacid.com

Dwie twarze – jesteś ekstrawertykiem, który czerpie energię z otoczenia. Otaczaj się pozytywnymi ludzi. Ludzie z negatywną energią, wiecznie przygnębieni, rozgoryczeni życiem źle na Ciebie wpływają.

Świecznik bądź kolumna – jesteś introwertykiem i boisz się świata zewnętrznego. Dobrze Ci w swoim towarzystwie lub w towarzystwie najbliższych osób. Możesz wiele osiągnąć, jeśli przestaniesz się bać. Wszystkie sytuacje kosztują Cię wiele wysiłku, ale jak znajdziesz równowagę to osiągasz więcej niż inni.


Zdjęcie: Screen Facebook/Tattoos

Kobieta – jeśli zauważyłeś kobietę z ugiętymi kolanami i głową schowaną pomiędzy nimi dodatkowo trzymając dłonie na karku to znak, że chcesz się schować i obronić przed czymś. Jesteś zmęczony umysłowo i wewnętrznie. Jest w Tobie żal o to, co Ci się nie udało. Prawdopodobnie znajdujesz się w bardzo trudnej sytuacji i obawiasz się zmian oraz konsekwencji. Boisz się, że świat wywróci Ci się do góry nogami. Tracisz grunt pod nogami. Być może tkwisz w toksycznym związku i obawiasz się partnera/partnerki. Twoja połówka nie daje Ci wystarczającej przestrzeni i zabiera Ci pozytywną energię. Pomyśl, co sprawia, że czujesz się źle i skup się na naprawieniu tego. Warto to zrobić jak najszybciej.

Czaszka – przed Tobą trudny wybór, ale radzisz sobie dobrze. Każda z sytuacji czyni Cię mądrzejszą i silniejszą osobą. Ciężko pracujesz, ale jesteś za to doceniany. Jesteś gotowy na osiągnięcia i zwycięstwa. Jesteś bardzo świadomym człowiekiem.

Dowiedziałeś/aś się czegoś nowego o sobie?

Źródło: tapoos.com. Zdjęcia:cdn.playbuzz.comblog.auntyacid.comimage.slidesharecdn.comquiztoday.org

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl