Czarna lemoniada detoksykująca sprawi, że brzuch będzie płaski, a skóra promienna!

0
951

Założę się, że takiej lemoniady na pewno jeszcze nie piłeś. A to błąd, ponieważ napój ten sprawi, że będziesz czuć się o niebo lepiej. Jeśli nie wierzysz to sprawdź na własnej skórze, jakie korzyści przyniesie Ci picie czarnej detoksykującej lemoniady. Przyrządzisz ją w łatwy sposób. 

W dzisiejszym świecie wszędzie otaczają nas toksyny i szkodliwe dla organizmu substancje. Z toksynami mamy styczność na wielu płaszczyznach – oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, jemy takie samo jedzenie, ubieramy się w odzież, której daleko od naturalnych i bezpiecznych wytworów ludzkich rąk.

Dlatego wielu z nas dąży do optymalnego oczyszczenia ciała, czyli detoksykacji. Organizm toleruje tylko niewielką ilość toksyn. Na początku, gdy ilość toksyn jest niewielka, organizm sam się broni usuwając zanieczyszczenia przez skórę, układ moczowy, układ pokarmowy i płuca. Wszystko co trafia do nas wraz z powietrzem, wodą, żywnością, pleśnią, odzieżą i używkami w większej ilości nie pozostaje obojętne dla organizmu.

W takim przypadku organy odpowiedzialne za oczyszczanie nie nadążają z ich wydalanie i zaczynają pojawiać się dolegliwości. Zanieczyszczenia zaczynają się kumulować w postaci złogów w woreczku żółciowym, w paznokciach i we włosach, w tkance tłuszczowej, wpływają na pracę wielu narządów – płuc, wątroby nerki i kory mózgowej. Toksyny stają się przyczyną powstawania wielu chorób, czujemy się coraz bardziej fizycznie osłabieni i brakuje nam sił, aby stawiać czoła codziennym czynnościom. Mamy kłopoty ze snem i ze skórą. Toksyn najłatwiej pozbyć się latem.

PRZECZYTAJ TAKŻE JAKICH 9 PRODUKTÓW W CHIN KONIECZNIE NALEŻY UNIKAĆ.

Jest wiele sposobów, aby oczyścić organizm z toksyn. Najlepiej jest skorzystać z dobrodziejstw natury. Taki naturalny detoks sprawi, że podniesie nam się poziom energii organizmu i zaczniemy czuć się zdecydowanie lepiej. Dlatego skorzystaj z przepisu na czarną lemoniadę.

Jak przygotować czarną lemoniadę detoksykującą?

Aby przygotować 4 porcje napoju potrzebujesz:

  • woda – 4 szklanki
  • sok z cytryny – 0,5 szklanki
  • miód – 1/4 szklanki
  • węgiel aktywny (można go kupić w kapsułkach lub w proszku) 1 łyżeczka
  • sól himalajska

Sposób przygotowania:

  1. Sok z cytryny należy umieścić w dzbanku. Następnie węgiel aktywny należy wsypać do dzbanka. Jeśli masz kapsułki, otwórz je i wsyp zawartość do dzbanka.
  2. Dodaj pozostałe składniki i mieszaj, aż uzyskasz jednorodną mieszaninę.

Najlepiej lemoniadę przelać do zakręconego słoika i umieścić w lodówce. Zawsze przed przelaniem do szklanki należy dobrze wymieszać zawartość słoika. Mamy karmiące piersią lub kobiety w ciąży nie mogą pić tej lemoniady. Zawsze pij lemoniadę na pusty żołądek. Czarną lemoniadę należy pić dwa razy dziennie – przed śniadaniem na pusty żołądek oraz godzinę przed kolacją.Lemoniadę można przechowywać w lodówce do 5 dni.

Taka lemoniada ma bardzo pozytywny wpływ na organizm. Dzięki aktywnym składnikom (węgiel aktywny, sok z cytryny, sól himalajska) napój ma intensywne działanie. Węgiel aktywny pomaga oczyścić ciało z toksyn i nie bez powodu jest wykorzystywany w przemyśle medycznym od wielu lat. Węgiel aktywny stosuje się w leczeniu zatrucia pokarmowego oraz w sytuacji przedawkowania leków.

Jeśli będziesz pić czarną lemoniadę przez 14 dni Twoja skóra stanie się bardziej promienna, uciążliwe wzdęcia znikną, poczujesz więcej energii, a brzuch stanie się bardziej płaski.

Zdjęcie główne: pinterest.com