Czarnoskóra aktorka zagra nowego agenta 007.

0
714
zdjęcie: movieweb.com

Dla wielu ludzi może to być nie lada zaskoczenie! Agenta 007 zawsze kojarzono z mężczyzną. W nowym filmie w tę postać wcieli się czarnoskóra kobieta. Poznajcie agentkę 007!

„Daily Mail”, portal słynący z sensacyjnych, choć nie zawsze wiarygodnych informacji, dotarł właśnie do wiadomości, że nowym agentem 007, a właściwie agentką, zostanie Lashana Lynch, aktorka znana m.in. z filmu „Kapitan Marvel” czy serialu „Bulletproof”.

Informacje na temat udziału aktorki w najnowszym kinowym hicie, którego roboczy tytuł brzmi „Bond 25” udzielił także brytyjski tabloid „Mail on Sunday”. Według nich, nowa „Agent 007” ma wystąpić w jednej z pierwszych scen, kiedy to, James Bond, w którego ponowie wcieli się Daniel Craig, będzie odpoczywał na Jamajce i cieszył się emeryturą. Szef brytyjskiego wywiadu o pseudonimie „M” ma wypowiedzieć zdanie „Chodź 007” i wtedy właśnie na ekranie pojawi się następczyni Craiga, Lashana Lynch.

zdjęcie: facebook.com/popularnie

Lashana wcieli się w agenta 007 pod nieobecność Jamesa Bonda. Oznacza to, że będzie ona kolejnym specjalistą w służbie Jej Królewskiej Mości. 007 to numer przydzielony do Jamesa Bonda, gdy ten jest aktywny zawodowo. Jeśli z jakichś powodów zniknie z radarów, stanowisko jest wolne i ktoś musi je zająć. Tym razem padnie na kobietę, ale nie oznacza to przecież, że od teraz będziemy śledzić przygody zupełnie nowej bohaterki. Wręcz wydaje się to bardzo nieprawdopodobne, że cały film zostałby zagrany w głównej roli przez kobietę. To za bardzo ryzykowne posunięcie.

Lashana jest młodą, początkującą aktorką. Urodziła się w 1987 roku w Londynie. Ma jamajskie korzenie, ale większość życia spędziła w stolicy Anglii. Tam się wychowywała, tam skończyła szkołę aktorską i rozpoczęła karierę.

Pierwszy raz na ekranach kin wystąpiła w 2011 roku. Jej pierwszym filmem był sportowy dramat Sprinterki. Obraz koncentrował się na młodej biegaczce z wielkim talentem lekkoatletycznym. Lashana nie odgrywała tam głównej roli, ale i tak została zauważona. Rola Marii Rambeau w Kapitan Marvel okazała się dla niej przepustką do wielkiej kariery.

zdjęcie: facebook.com

Fabuła filmu 007 jest owiana tajemnicą. Ciężko jest stwierdzić, czy rola Lashany będzie znacząca. Istnieje prawdopodobieństwo, że nowa agentka 007 szybko zostanie zabita, co zmusi Jamesa do powrotu do akcji. Na razie nie ma co dramatyzować. Czekamy na dalsze informacje.

Źródło: naekranie.pl, gala.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomasz Kot zagra główną rolę w filmowej biografii wynalazcy Nikoli Tesli

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl