Czego się najbardziej boisz – Twój znak zodiaku to określa. Sprawdź, czy to prawda

0
1215
zdjęcie: pixabay.com

Każdy znak zodiaku określa cechy charakteru, główne zalety i wady. Powiązania znaków z planetami, kamieniami szlachetnymi, żywiołami i częściami ciała sprawiły, że można się o sobie dowiedzieć czegoś ciekawego. Poznaj swój znak zodiaku i dowiedź się, czego się najbardziej boisz. 

Istnieje dwanaście znaków zodiaku: rak, ryby, baran, koziorożec, skorpion, waga, lew, wodnik, byk, bliźnięta, strzelec, panna. Każdy z nich przypisany jest do konkretnej daty urodzin, dlatego jest tak indywidualny.

Ci co interesują się astrologią wierzą, że znaki zodiaków mówią wiele o nas samych. Wierzą, że znaki definiują nasz charakter czy temperament oraz że znaki potrafią określić nasze obawy i skryte pragnienia. Dziś skupimy się na obawach. Portal papilot.pl stworzył listę rzeczy, które wzbudzają strach w każdym z nas, w zależności od znaku zodiaku.

Znajdź swój znak i sprawdź, czego się podświadomie obawiasz. Dzięki temu będziesz lepiej przygotowany na ewentualne przeszkody, jakie napotkasz na swojej drodze.

Wodnik

Osoba spod tego znaku boi się, że stanie się taka sama jak inni. Każdy Wodnik boi się stracić swoją indywidualność.

Ryby

Ludzie spod znaku Ryby to bardzo uczuciowe osoby. Dlatego najbardziej obawiają się tego, że coś złego stanie się ich partnerom, rodzinie czy przyjaciołom. Świadomość, że nie będą w stanie pomóc najbliższej osobie paraliżuje każdą Rybę.

Baran

Każda osoba mająca ten znak zodiaku boi się tego, że ktoś może być lepszy od niego. Porażka to największy strach każdego Barana.

Byk

Każdy Byk boi się porażki finansowej. Osoby spod tego znaku cenią sobie pieniądze, dlatego jakikolwiek problem finansowy to straszna obawa. Myśl o biedzie znacząco godzi w pewność siebie każdego Byka.

Bliźnięta

Każdy spod znaku Bliźniąt boi się, że ktoś inny mógłby decydować za niego. Osoby spod tego znaku bardzo cenią sobie wolność i samodzielność. Gdy ktoś im to zabierze, spełnia się ich największy koszmar.

Rak

Każdy Rak boi się zdrady, samotności i opuszczenia. Osoby spod tego znaku są bardzo uczuciowe i angażują się w związek na 100%, dlatego myśl o porzuceniu przez ukochaną/ ukochanego jest nie do zniesienia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: CZYM JEST STRACH I DLACZEGO GO ODCZUWAMY? – f7dobry.com

Lew

Każdy Lew boi się ignorowania. Osoby spod tego znaku są bardzo towarzyskie, kochają być w centrum uwagi i doradzać innym ludziom. Dodatkowo czują się rewelacyjnie, gdy każda osoba zastosuje się do rad Lwa. Z kolei, gdy Lew zostanie zignorowany, to spełnia się jego najgorszy koszmar.

Panna

Każda Panna boi się utraty kontroli nad rzeczywistością. Każda osoba spod tego znaku lubi wiedzieć co się dzieje, kiedy życie jest zaplanowane od A do Z. Dlatego utrata kontroli nad sytuacją doprowadza do strachu i obłędu.

Waga

Każda osoba spod tego znaku boi się samotnego życia. Strach przed samotnością jest paraliżujący, zwłaszcza że każda Waga jest uczuciowa. Waga nie potrafi sobie wyobrazić życia w pojedynkę.

Skorpion

Każdy Skorpion jest pewny siebie, idzie przez świat z wyprostowaną piersią. Jedyne czego się boi, to sprawy intymne. Skorpiony boją się porażki w sprawach łóżkowych.

Strzelec

Strzelcy boją się ograniczeń. Zwłaszcza jeśli chodzi o brak wymaganej przestrzeni życiowej.

Koziorożec

Koziorożce boją się niepowodzenia. I nieważne czy będzie to malutkie niepowodzenie, czy jakieś większe. Każde potknięcie to największy koszmar osób spod tego znaku. Koziorożec nie może znieść myśli o porażce.

Gify: foresta-gif.webnode.com

Polecam przepis na TARTĘ Z JABŁKAMI. Piękny zapach jabłek i cynamonu będzie się roznosił po całym mieszkaniu – f7kulinarne.com