„Daj mi linę, chcę się zabić”. Wstrząsające nagranie nękanego 9-latka

0
1024

Yarraka Bayles – matka dziewięciolatka z karłowatością – sfilmowała syna Quadena płaczącego w samochodzie po tym, jak odebrała go ze szkoły. Chłopiec cierpi na achondroplazję – najczęstszy rodzaj karłowatości. Quaden jest wyzywany z powodu swojej choroby. Powiedział matce, żeby dała mu linę: „chcę się zabić”.

9-letni Quaden to niesamowity mały chłopiec z Australii z karłowatością.

We wtorek jego matka Yarraka Bayles odebrała go ze szkoły i była w histerii. Quaden był tak okropnie prześladowany w szkole, że po prostu nie mógł już tego znieść.

Mama była całkowicie załamana.

Sfilmowała syna, aby pokazać światu skutki znęcania się nad jego dzieckiem.

„Takie są skutki zastraszania!” – napisała. „Poważnie nie wiem, co jeszcze zrobić.”

Prześladowanie było tak dotkliwe, że w filmiku słyszymy, jak Quaden mówi do swojej mamy: „Daj mi nóż – chcę się zabić”.

Matka poprosiła syna, aby wymienił wszystkie obelgi stosowane przez prześladowców i prosi ich o zaprzestanie.

https://www.facebook.com/yarraka/videos/10163099957440693/

Wideo, które zrobiło się w sieci popularne w ekspresowym tempie dotarło do wielu osób. Także do komika Brada Williamsa, który również choruje na karłowatość. Postanowił pomóc chłopcu.

Williams skontaktował się z rodziną Quadena i uruchomił stronę GoFundMe, aby zebrać pieniądze na podróż dla chłopca i jego matki do Disneylandu.

„Uruchomiłem stronę GoFundMe, aby poinformować Quadena, że znęcanie się nie będzie tolerowane i że jest on cudowną istotą ludzką, która zasługuje na radość. Chcę, aby za zebrane pieniądze Quaden i hego matka polecieli do Ameryki, wynajęli ładny hotel i poszli do Disneylandu ” – powiedział Williams.

„Nie dotyczy to tylko Quadena, dotyczy to każdego, kto był zastraszany w swoim życiu i uwierzył, że nie jest wystarczająco dobry. Pokażmy Quadenowi i innym, że na świecie jest dobro”.

Celem było zebranie 10 000 USD, już teraz zebrano ponad 200 000 USD.

Nie tylko napływają pieniądze. Ludzie z całego świata wysyłają wiele ciepłych słów, miłości i akceptacji.

Williams powiedział, że wszystkie pieniądze, które nie wykorzystają Quaden i jego matka zostaną przekazane na cele charytatywne.

Czytaj: MINI DRONY – CZY ZASTĄPIĄ PSZCZOŁY?

Czytaj: Magiczny miniaturowy świat ślimaków