Daty ferii zimowych we wszystkich województwach

0
618
zdjęcie: pixabay.com

Niektórym skończył się pierwszy turnus ferii zimowych, innym właśnie rozpoczął, a jeszcze kolejni czekają na wymarzony odpoczynek. W jakich terminach odbywają się ferie 2019 w poszczególnych województwach?

Niektórzy już cieszą się feriami zimowymi, wolnym czasem i niechodzeniem do szkoły. Na wymarzonym wypoczynku przebywają aktualnie uczniowie z sześciu województw. Inni już skończyli odpoczywanie od szkoły. Ferie zimowe zakończyły się w województwie świętokrzyskim, lubuskim, małopolskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Kiedy na ferie udadzą się dzieci z pozostałych województw?

Ferie zimowe w 2019 roku, czyli przerwa semestralna została jak co roku podzielona na cztery terminy, w których odbywają się ferie dla poszczególnych województw. W tym okresie dzieci z różnych regionów mogą odpocząć od nauki i szkoły, mając więcej czasu na spędzenie czasu z koleżankami i kolegami.

W jakich terminach odbywają się ferie 2019?

  • Ferie zimowe 14-27 stycznia 2019

W tym roku pierwsi na ferie udali się uczniowie z województwa małopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i świętokrzyskiego. Dla tych uczniów ferie się skończyły. Dziś po dwutygodniowej przerwie ponownie udali się do szkoły.

  • Ferie zimowe 21 stycznia – 3 lutego 2019

Połowę ferii zimowych mają za sobą uczniowie z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Za tydzień także i oni wrócą do szkolnych ławek i sprawdzianów.

  • Ferie zimowe 28 stycznia – 10 lutego 

Dziś i przez najbliższe dwa tygodnie do szkoły nie pójdą uczniowie z województwa mazowieckiego, zachodniopomorskiego,opolskiego i dolnośląskiego.

  • Ferie zimowe 11-24 luty 2019

I najpóźniej ferie rozpoczną uczniowie z województwa pomorskiego, lubelskiego, podkarpackiego, łódzkiego i śląskiego. Ich ferie będą trwać do 24 lutego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „MAMA 4 PLUS” – NOWY PROGRAM RZĄDU – f7dobry.com

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl