Do wygrania willa w Toskanii. Wystarczy kupić kupon na loterię

0
500
Willę w Toskanii można wygrać na loterii. Zdjęcie: www.winhousesinitaly.com

Na oryginalny pomysł wpadła para z Włoch. Chcą oddać swoją willę w Toskanii za pomocą loterii. Kupon kosztuje 25 funtów, czyli około 125 zł. Resztę zgromadzonych pieniędzy z kuponów przekażą na cele charytatywne.

Jon i Annmarie Nurse postanowili zmienić miejsce zamieszkania, a swoją willę postanowili odsprzedać w dość nietypowy sposób. Zorganizowali loterię, w której do wygrania jest właśnie ich dom w północnej Toskanii.

Willa ma cztery sypialnie, trzy łazienki, dużą kuchnię z jadalnią i salonem. Przed budynkiem jest duży dziedziniec, a z tyłu domu można popływać w basenie. Nieruchomość wyceniono na 1,7 mln zł.

Czytaj: Najlepsze pola kwiatowe na świecie

Aby wygrać tę willę wystarczy kupić los za 25 funtów na loterii na stronie winhousesinitaly.com i liczyć na szczęście. Jedynym warunkiem pary jest to, aby sprzedało się minimum 20 tys. kuponów. Wtedy odbędzie się loteria. Loteriowa akcja zakończy się 29 stycznia 2021 roku i wtedy zostanie zorganizowane losowanie.

Dodatkowo, 50 tys. funtów ze zgromadzonych losów zostanie przekazanych na cele charytatywne.

Jeśli parze nie uda się zebrać minimalnej ilości kuponów, wtedy zostanie przeprowadzony konkurs pocieszenia. Spośród wszystkich graczy zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra 10 tys. funtów.

Czytaj: Nowa restauracja Pumo di Puglia we Wrocławiu – poczuj się jak we Włoszech

Blue link: https://www.tbgtechco.com