Dramatyczny apel z Australii. Dziś Australia, jutro…?

0
696

Musisz to obejrzeć. To, co dzieje się w Australii, jest bardzo niepokojące. Kraj ten wdraża chiński system „kredytu społecznego” i całkowitej inwigilacji.

Prywatność nie była najważniejszym tematem w ostatnich wyborach w Australii, ale powinna, ponieważ system Darwin dostosowuje elementy chińskiego systemu kredytu społecznego do użytku w Australii.

Monitorowanie zachowań obywateli przez chiński system zostało powszechnie potępione jako „orwellowskie”, z częstymi porównaniami do dystopijnego science fiction z bliskiej przyszłości „Czarne Lustro„.

Jednak dla Australijczyków jest to postęp w kierunku cyfrowo zintegrowanej przyszłości. Ten system ma możliwość śledzenia ruchów obywateli w czasie rzeczywistym.

W budżecie rządu Terytorium Północnego na rok 2019 przewidziano 1,4 miliona dolarów na rozbudowę lokalnej sieci CCTV w ramach „Inwestowania w bezpieczniejsze terytorium”.

To wystarczająca ilość pieniędzy, aby wdrożyć oprogramowanie do biometrycznego rozpoznawania twarzy, które może połączyć Twoją twarz z obrazu CCTV na żywo z Twoim prawem jazdy lub paszportem, a także aplikacje typu „triggerfish”, które mogą na przykład uzyskiwać dostęp do danych identyfikacyjnych na smartfonie zdalnie bez Twojej wiedzy. Wszystkie te systemy można zautomatyzować.

Możemy zobaczyć nagranie, na którym pewien mężczyzna mówi:

„Witajcie Facebookowicze, witaj Australio, witaj Victorio,
postaram się mówić krótko, ale…
Mam nadzieję, że ludzie w Victorii słuchają i że dotrze do nich ta wiadomość.
Mam nadzieję, że czujecie się zdrowo, zamknięci w domach z godziną policyjną.
Bez dostępu do słońca, z godziną dziennie na wyjście. Z maskami na twarzach. Mam nadzieję, że czujecie się bezpiecznie.
Podczas gdy starsi ludzie, którzy budowali ten kraj, umierają teraz samotnie. Bez nikogo, kogo mogliby trzymać za rękę, odwodnieni. Nie mogąc zobaczyć się z rodziną, przyjaciółmi, ludźmi, których wychowywali, by dbali o swój kraj.
Mam nadzieję, że czujecie się zdrowo i bezpiecznie.
Zamknięci w domach, nie mogąc wyjść w nocy na zewnątrz. Mogąc wyjść tylko raz dziennie do sklepu.
Do wszystkich mieszkańców Victorii: musicie się jak najszybciej obudzić!
Bo w Victorii pod przykrywką godziny policyjnej odbywa się właśnie zamach stanu.
Czy wiecie, ile samolotów z Chin wylądowało w ciągu ostatnich 48 godzin na lotnisku Tullamarine?
W całym stanie nocami trwają intensywne prace budowlane. Instalowane są maszty 5G i urządzenia biometryczne. Samoloty przywożą sprzęt i monterów z Chin. Nasz kraj został sprzedany! Podczas gdy Wy siedzicie w domach, telewizja pierze Wam mózgi, wciska Wam fałszywą pandemię, podczas gdy nasz kraj jest właśnie sprzedawany!
Jesteście okłamywani!
Z telewizji sączą się kłamstwa, a premier Daniel Andrews sprzedał Was i Wasze rodziny. I planuje zaszczepić każdego mężczyznę, kobietę i dziecko wbrew ich woli.
Siedzicie w letargu, skuleni ze strachu, z kagańcami na twarzach, jak więźniowie we własnych domach, podczas gdy starsi ludzie umierają. A w tym czasie przywożony jest tu sprzęt i specjaliści od sztucznej inteligencji zainstalują nam biometryczny system kredytu społecznego, którego wszyscy zaraz będziecie częścią, jeśli się nie obudzicie.
Nasi przodkowie walczyli, by bronić nas przed tyranią, którą właśnie nam tu instalują. Telewizja Was okłamuje! Daniel Andrews okłamuje Was w żywe oczy. Zlatuje tu samolot za samolotem z Guandong z Chin.
Myślicie, że te pożary to był przypadek? Wykurzyli Was z Waszej własnej ziemi. A teraz Was pozamykali.
Myślicie, że wjadą do Was czołgami? Że będą nas bombardować z samolotów, żeby przejąć nasz kraj? Nie, tego już się tak nie robi. Pokonują ludzi robiąc im szambo z mózgu! Zastraszają ich i zamykają w domach. A Wy się grzecznie podporządkowujecie. Nawet nie wolno Wam się spotykać ze sobą. Obudźcie się, trwa atak na każdego z nas!
Palą naszą ziemię, opryskują nas z powietrza, a teraz będą nas szczepić!
Daniel Andrews podpisał umowę z technokratami z CSIRO i z fundacją Billa Gatesa i planują zaszczepić wszystkich, co do jednego, zaczynając od Victorii. Oni planują nas wykończyć! Za chwilę zlikwidują gotówkę, wszystkie małe firmy już upadły. Programują Wasze umysły. Zacznijcie myśleć! Szykują nam australijski Holokaust. To, co robią w Victorii, zrobią potem w całym kraju, a następnie na całym świecie. Chińczycy instalują nam system kredytu społecznego i otwarcie zapowiedzieli, że zamierzają zaszczepić pod przymusem wszystkich w tym kraju.
A teraz mówię do australijskich żołnierzy i policjantów: Obudźcie się i popatrzcie komu służycie.
Globalistycznej, komunistycznej, demonicznej, satanistycznej agendzie. Nie widzicie tego, bo siedzicie pozamykani w domach. Mamy prawo oddychać, iść do parku, spotykać się ze znajomymi i rodziną, dbać o swoje dzieci, uściskać się z sąsiadami. A Wy – potulni, ulegli, z nosami w smartfonach, pozamykani w domach z maskami na twarzach, przerażeni, wpatrzeni w telewizję. Wszystko z powodu wirusa o wskaźniku śmiertelności na poziomie 0,2%. Niech to nagranie leci w świat! Zależy mi na naszej przyszłości, nie pozwólmy tego zniszczyć.

Całe nagranie możecie zobaczyć klikając w poniższy link:
https://www.bitchute.com/video/K0XdBC0wd3mI/

Istnieją podstawy państwa nadzorowanego

Ustawa o szyfrowaniu, która przeszła przez parlament federalny w grudniu 2018 r., zapewniła organom ścigania i agencjom wywiadowczym bezprecedensowy dostęp do technologii komunikacyjnych. Dostawcy usług telekomunikacyjnych muszą teraz zapewnić potencjalnie nieograniczone tylne drzwi do prywatnych danych. Muszą również, zgodnie z prawem, ukrywać to przed klientami / obywatelami.

Każda kropka stanowi punkt triangulacji dla bardzo realnych obaw dotyczących formy i natury australijskiej demokracji w nadchodzących latach. Połącz te aspekty technologii i prawa, a zobaczymy podstawę państwa nadzoru.

Czytaj: Robert F Kennedy Jr. demaskuje plan dyktatury szczepień Billa Gatesa

Zdolność agencji do śledzenia aktywności obywateli rozciąga się od tego, które strony internetowe przeglądasz na telefonie komórkowym, po to, co piszesz w prywatnych wiadomościach, do tego, gdzie teraz jesteś. Biorąc pod uwagę szarość tych przepisów i brak konstytucyjnie chronionego prawa do prywatności w Australii, może to dotyczyć rejestrów karnych, akt medycznych, odcinków wypłat, wzorców wydatków i historii przeglądania.

The Northern Territory News poinformował:
„System Darwina wykorzysta technologię nadzoru inspirowaną Chinami, aby zebrać dane na temat tego, co ludzie robią na swoich telefonach i postawić „wirtualne ogrodzenia”, które w przypadku przekroczenia natychmiast uruchomią alarm”.

I to jest prawda. Ta technologia śledzi każdy Twój ruch. Potencjalnie może również zidentyfikować użytkownika.

Oznacza to śledzenie w czasie rzeczywistym prywatnego obywatela przez organy ścigania i władze lokalne. I to w wolnym i demokratycznym kraju.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

To zdjęcie policji NT przedstawia lokalizacje CCTV w systemie Darwina. Pomiędzy nadzorem kamerowym, a telefonem komórkowym władze mogą teraz śledzić w czasie rzeczywistym prywatnego obywatela. Zdjęcie: Policja NT

Ustawa o szyfrowaniu nabiera innego odcienia, gdy patrzy się na nią przez ten obiektyw. Organy ścigania i organizacje wywiadowcze zostały upoważnione przez prawo do naruszania Twojej prywatności i chronione przez prawo, wiedząc, że to zrobiły.

Takie dane można wykorzystać do nałożenia ograniczeń na swobodny przepływ, które są sztywnym ograniczeniem dla uniwersalnego prawa człowieka. Takie dane mogą być również sprzedawane stronom trzecim w zamian za umowy z rządem lub w celu zasilenia kasy miejskiej. Potencjał nadużycia i brak zabezpieczeń dla obywateli Australii są oszałamiające.

Ale pamiętaj, jeśli nie masz nic do ukrycia, nie musisz się bać! W końcu to tylko program Wi-Fi dla inteligentnych miast zapewniający lepsze oświetlenie uliczne. A przynajmniej tak właśnie masz myśleć…

Będziesz obserwowany zarówno online, jak i offline, gdziekolwiek jesteś. Cały czas.

Źródło: theconversation.com, bitchute.com

Czytaj: Kolejne masowe zwolnienia w Wielkopolsce – bez pracy zostało ponad 250 ludzi