Duchowny znęcał się nad dzieckiem w czasie chrztu. Uderzył główką o chrzcielnicę!

0
991

Ten filmik dosłownie podniesie Wam ciśnienie! Duchowny z Rosji prawie zabił dziecko podczas chrztu. I nie widział w tym nic złego. Przerażona matka po chwili próbowała wyrwać dziecko z jego rąk, a duchowny nie chciał oddać płaczącego i przerażonego dziecka.

Ten filmik wywołał prawdziwą burzę w sieci. Internauci nie kryją oburzenia. Nikt nie spodziewał się, że duchowny w trakcie tak ważnej uroczystości dla rodziców, zachowa się tak brutalnie w stosunku do ich dziecka.

Chrzest odbywał się w Gatczynie. Zachowanie duchownego nie mieści nam się w głowie. Widać, jak prawosławny duchowny szarpie roczne dziecko, na siłę wkłada je do chrzcielnicy, zasłania dłonią twarz i dosłownie topi w wodzie w chrzcielnicy.

Dziecko płakało i nie chciało dać się zanurzyć w chrzcielnicy.

Zgodnie z tamtejszą tradycją duchowny powinien zanurzyć dziecko w wodzie. Niestety, maluch prawdopodobnie czuł złe zamiary duchownego i wyraźnie to komunikował płaczem i wyrywaniem się.

Zachowanie dziecka oburzyło duchownego, który postanowił wykorzystać swoją siłę i pokazać dziecku, że nie będzie tak, jak ono chce. Mało brakowało, a doszłoby do ogromnej tragedii. Duchowny na siłę zanurzał dziecko, uderzając jego główką o chrzcielnicę.

Przerażona matka zrozumiała, że coś jest nie tak i podbiegła do duchownego. Próbowała wyszarpać swoje dziecko z rąk tego bestialskiego duchownego, ale on nie chciał jej dopuścić do maleństwa.

Według doniesień rosyjskiej agencji prasowej Ria Novosti tuż po wyjściu ze świątyni 24-letnia matka chłopca, Anastazja Aleksjejewa, pojechała na policję złożyć zawiadomienie. Powiedziała także o złym zachowaniu przełożonych duchownego, ale ani duchowny ani jego przełożeni nie poczuli się do winy i stwierdzili, że nie zrobili nic złego.

Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło – powiedział duchowny.

Rosyjskie media donoszą, że duchowny, który uczestniczył w kontrowersyjnym obrzędzie, został odsunięty już od obowiązków kapłańskich.

Poniżej możecie zbaczyć całe wideo z tej sytuacji.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=821tfiG7lJM

Źródło: fakt.pl | Fotografie: youtube.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: Młody chłopak powiedział do księdza: „Jestem w kościele ostatni raz”. Ksiądz spytał: „Dlaczego?” Sprawdź, co usłyszał.

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl