Dzięki świecącym linom namiotowym nie potkniesz się w nocy

0
440

Jeśli uwielbiasz biwakowanie, prawdopodobnie znasz ten ból, kiedy potkniesz się o nieznośne liny namiotowe, zwłaszcza w nocy. Rozwiązanie? Lśniące liny w ciemności!

Te świecące liny Ram-Pro nie tylko świetnie wyglądają, ale zapewniają również potrzebną widoczność w ciemności, ułatwiając poruszanie się po kempingu w nocy.

Czytaj: Ten mały jeż urządził sobie „camping” i jest to najsłodsza rzecz na świecie

Wytrzymała lina o długości 15 metrów wykonana jest z polipropylenu i ma odblaskowe znaczniki, które zaczynają świecić, gdy tylko na niebie pojawi się księżyc.

„Lina świeci pod wpływem światła i jest silnie odblaskowa, co ułatwia znalezienie wokół przedsionka kempingowego w nocy”, można przeczytać w opisie na Amazon. „A jeśli znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, może okazać się, że świecący, dobrze widoczny sznur jest bardzo przydatny! W końcu ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz, to poślizgnięcie, potknięcie i upadek!”

Lina jest zasilana energią słoneczną. Po ładowaniu na słońcu przez 3-4 godziny świeci przez 5 godzin w nocy. Jeśli nie lubisz biwakowania, świecącą w ciemności linę można również wykorzystać do innych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki z plecakiem i wędkowanie.

Więcej informacji: Ram-ProAmazon

Te świecące w ciemności liny namiotowe ułatwiają poruszanie się po kempingu w nocy.

Są też kołki namiotowe ze świecącymi w ciemności zatyczkami.

Czytaj: Norweska wioska w Polsce