Dzięki tym fryzurom będziesz wyglądać o 10 lat młodziej!

0
659

Zobacz fryzury, które odejmują lat.

Czy można odmłodzić się za pomocą nowej fryzury? Oczywiście, że tak! Czasami warto zaryzykować i zmienić coś w swoim wyglądzie. Często prosty i łatwy krok, jakim jest zmiana fryzury, może dodać naszemu wyglądowi młodzieńczą świeżość.

1. Faliste i lśniące włosy

Zdjęcie: Getty Images

Lekkie i miękkie loki nadają młodzieńczy wygląd. Ten kolor jasnego blondu może również sprawić, że będziesz wyglądać o wiele lat młodziej. A jeśli chodzi o długość, ta, która dotyka Twoich ramion, jest najlepsza.

2. Modne pixie – dla kobiet z mocnym charakterem

Pixie cut to fryzura dla kobiet z silnym charakterem. Dały się jej uwieść takie gwiazdy światowego show biznesu jak Katy Perry, Anne Hathaway (na zdjęciu powyżej), Jennifer Lawrence czy Keira Knightley udowadniając, że krótkie włosy mogą być naprawdę sexy! Ta fryzura dodaje Twojemu wyglądowi pikanterii, ukrywa oznaki starzenia się na twarzy i nadaje ci bezczelnego uroku.

Czytaj: Te kobiety odważyły się ściąć włosy i zmienić fryzurę

3. Włosy cięte warstwowo

Zdjęcie: Getty Images

Warstwowe cięcie włosów wydobywa z nich naturalne piękno. Jest to dość podstawowa fryzura, więc Twoja fryzjerka nie będzie miała z tym większego problemu. Jest łatwa w utrzymaniu, a jako klasyczna i efektowna fryzura sprawia, że cały Twój wygląd lśni.

4. Podkreślone jasne pasma jak Sarah Jessica Parker


Zdjęcie: Getty Images

Jeśli poprosisz o blond pasemka wokół twarzy, w rzeczywistości zastosujesz jedną z najczęściej używanych sztuczek gwiazd. To przyjemny trik do codziennego wyglądu, ponieważ rozświetla Twoją twarz, a dzięki temu nadaje młodzieńczy wygląd.

5. Blond jak Kelly Ripa

Zdjęcie: Getty Images

Blond to kolor młodości, szeroko stosowany przez fryzjerki celebrytów i wśród wielu kobiet na całym świecie. Blond zawsze odmładza i odejmuje lat.

6. Proste i długie jak na Amy Adams

Zdjęcie: Getty Images

Prostota jest piękna – nawet w tym przypadku. Prosta fryzura pozwala skupić się na rudym kolorze Amy.

7. Włosy do długości ramion

Zdjęcie: Getty Images

Ścieniowane włosy do długości dotykającej ramion to klasyczna fryzura, która może sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Dzięki temu nigdy nie popełnisz błędu, a stylizacja na każdą okazję jest niezwykle łatwa.

8. Ekstra krótkie

Zdjęcie: Getty Images

Czy widzisz wiele swoich przyjaciółek w średnim wieku, które sięgają po krótkie fryzury? To nie przypadek! Niezwykle krótkie włosy odejmują lat, a dzięki odrobinie koloru zdecydowanie czas może się zatrzymać.

9. Kręcone i krótkie

Zdjęcie: Getty Images

Fale zawsze sprawiają, że Twoja cera wygląda na młodzieńczą. Jeśli Twoje włosy są naturalnie kręcone, jest to jeden z najlepszych stylów dla Ciebie, a także łatwy do stylizacji.

10. Bob jak Victoria Beckham

Zdjęcie: Getty Images

Długość jest kluczem do tej fryzury, Twoja fryzjerka musi wybrać bardzo świadomie idealną długość do Twoje twarzy. Fryzura nie powinna być ani za krótka, ani za długa, ale gdy jest odpowiednia, zapewnia doskonały wygląd.

Czytaj: W DUBAJU POWSTAŁA GALERIA HANDLOWA Z OGROMNYM OGRODEM BOTANICZNYM.