Edyta Bartosiewicz powraca z nową piosenką i teledyskiem!

0
661
Zdjęcie: YouTube

Edyta Bartosiewicz w latach 90. była bardzo popularną wokalistką. Wielu fanów jest wiernych do dzisiaj, którzy cały czas wypatrują powrotu artystki na scenę. Jest nadzieja, ponieważ artysta powraca z nową piosenką i teledyskiem. 

Edyta Bartosiewicz powraca po kilkuletniej przerwie z nowym materiałem. Artystka zaprezentowała premierową piosenkę „Lovesong”, która powstała przy współpracy ze Sławomirem Leniartem i Bodkiem Pezdą. Do piosenki powstał teledysk autorstwa Roberta Roya Nałęcza,  utrzymany w czarno-białym klimacie. Czy to będzie kolejny hit?

– Kiedyś było już nam dane połączyć swoje siły w piosence tytułowej do filmu “Egoiści” – przypomina artystka.

Edyta Bartosiewicz jest wokalistką, kompozytorką oraz producentem muzycznym, a także pięciokrotną laureatką Fryderyka – znaczącej nagrody polskiego przemysłu fonograficznego. Każdy z nas na pewno kojarzy jej ponadczasowe utwory takie jak „Tatuaż”, „Ostatni”, „Jenny”, „Sen” czy „Skłamałam”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: JAK DBAĆ O SKÓRĘ JESIENIĄ? – f7dobry.com

Przez ostatni czas artystka skupiała się na koncertach jako skład – Edyta Bartosiewicz Trio. Teraz wraca po dłuższej przerwie z nową piosenką.

“Lovesong” jest pierwszym zwiastunem albumu, nad którym pracuje artystka. Jednak na cały album musimy jeszcze troszkę poczekać. W sieci oficjalny kawałek pojawił się 3 dni temu. Wokalistka utworem „Lovesong” zapowiada pierwszą od czterech lat płytę.

Posłuchajcie nowej piosenki Edyty Bartosiewicz 🙂

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Zapraszamy na naszą stronę f7zdrowie.pl, na której znajdziesz wiele cennych rad odnośnie zdrowia i szczęścia.