Fantastyczne show na stacji benzynowej

0
698

Zabawne wideo ze śmieszną sytuacją z jednej ze stacji benzynowych. To trzeba zobaczyć.

Wideo pochodzi z telewizyjnego programu „Pumpcast News”. Prowadzący program komunikował się z klientami stacji benzynowej za pośrednictwem telebimu.

Gdy czarnoskóry mężczyzna podjechał, aby zatankować paliwo, nie wiedział, że jest obserwowany. Wysiadł z samochodu podśpiewując sobie jakąś pioseneczkę pod nosem. Gdy usłyszał z telebimu „Dzień dobry” aż się wystraszył, ponieważ nie spodziewał się w tym miejscu nikogo.

Dziennikarz zapytał, czy mężczyzna nie chciałby zaśpiewać jakiejś piosenki w zamian za darmowe tankowanie. Facet się zgodził i nawet pozwolił dziennikarzowi wybrać piosenkę.

Will (tak ma bohater filmiku na imię) powiedział dziennikarzowi, że uwielbia muzykę z lat 80-tych . Dziennikarz zaproponował, żeby Will zaśpiewał piosenkę Bon Jovi „Living on A Prayer”.

Okazało się, że mężczyzna tak ładnie zaśpiewał, że prawdopodobnie wszyscy widzowie byli pozytywnie zaskoczeni jego talentem. Pod koniec filmiku dołączyła partnerka Willa, Monifa, która także wykazała zdolności wokalne. Zaśpiewała piosenkę Eurythmich „Sweet Dreams”.

Para spodobała się widzom do takiego stopnia, że została zaproszona do popularnego programu Jaya Leno. Trzeba przyznać, że to naprawdę pozytywnie zakręcona para.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=178&v=tL7gK86yRjo

PRZECZYTAJ TAKŻE: Słuchając muzyki masz gęsią skórkę? To może oznaczać, że Twój mózg jest wyjątkowy

W Polsce także znane są takie akcje. I tak na przykład Radio Złote Przeboje ma akcję „Zatankowani – wrzuć na bieg”.

Zasady zabawy są proste. Kamil Baleja z programu „Złote Przeboje na dzień dobry” jest ukryty w samochodzie na stacji paliw. Jego mikrofon jest połączony z głośnikiem skrzętnie zakamuflowanym w dystrybutorze. Kamil zagaduje słuchaczy, którzy chcieli po prostu zatankować samochód. Jeśli wejdą w jego szaloną grę i wezmą udział w karaoke, tankowanie mają za darmo.

Źródło i zdjęcia: YouTube

Interesują Cię ciekawostki związane z miastami? Koniecznie zajrzyj do f7city.pl