Farbuje włosy w oryginalny sposób, ale efekt końcowy jest powalający!

0
2144

Fryzjer musi całe życie się douczać. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe farby, nowe kosmetyki oraz nowe trendy, a jak wiemy wiele kobiet lubi podążać za modą i od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. W tym przypadku kobiety idą nie tylko do fryzjera, ale również do artysty. Jego praca jest jak widowisko. Sami zobaczcie!

Część fryzjerów woli stare metody farbowania. Nie przepadają za eksperymentowaniem i w codziennej pracy trzymają się rutyny. Jednak są i tacy fryzjerzy, dla których praca jest pasją i codziennie wkładają w nią wiele serca. Są bardzo kreatywni i nie boją się nowych wyzwań.

Do takich szalonych fryzjerów należy Mounir, który pochodzi z Libanu. Facet uważa się za artystę i patrząc na to, w jaki sposób farbuje włosy, zdecydowanie potwierdza to, co mówi. Podczas pierwszej wizyty można się przerazić, co ten facet wyprawia z włosami, ale na szczęście efekt końcowy jest zadowalający.

Fryzjer z Libanu

Część kobiet może być zdziwiona, że facet, w dodatku pochodzący z Bliskiego Wschodu, fryzjerstwo uważa za swoją pasję i jest pasjonatem tego zawodu. Mounir został fryzjerem z powołania. Kocha swoją pracę i dzięki swoim umiejętnościom jest jednym z najpopularniejszych fryzjerów.

Stworzył sieć salonów, a na Instagramie zebrał już 5,7 mln fanek i fanów z całego świata. Takich ludzi z pasją się lubi!

Oryginalne metody farbowania

Skąd taka popularność jego osobą? Zapewne przez jego oryginalne, nieszablonowe metody farbowania. Mężczyzna dla każdej kobiety poszukuje idealnego odcienia włosów. W swoim salonie łamie utarte stereotypy i podnosi farbowanie włosów do rangi sztuki i widowiska.

Wizyta u fryzjera jest nudna i mało interesująca? Nie w tym przypadku! Ten facet sprawia, że ani przez sekundę nie będziesz się nudzić, tylko z zaciekawieniem podziwiać pracę, zastanawiając się, jaki będzie efekt końcowy.

Inni fryzjerzy nie mają takich technik. Z pewnością temu mężczyźnie nie brakuje kreatywności, odwagi i fantazji. To, co wyprawia z włosami klientek jest bardzo interesujące. Jak widać, chętnych kobiet nie brakuje i Mounir ma ręce pełne roboty.


View this post on Instagram

. Color Transformation by @mouniiiir #RisingMounir

A post shared by Mounir Salon (@mounir_salon) on

Oddałabyś się w jego ręce? Odważyłabyś się na metamorfozę u tego mężczyzny?

Aby zobaczyć więcej jego metamorfoz, zerknij na jego konto na Instagram.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Te kobiety odważyły się ściąć włosy i zmienić fryzurę

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij do 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl