Filip Lato fenomenalnie zaśpiewał Czesława Niemena w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jurorzy zaniemówili!

0
930

Prawie niemożliwe, a jednak… Filip Lato jako Czesław Niemen powalił na kolana jury programu i widzów przed telewizorami. To jedna z najlepszych metamorfoz z historii programu. Tego występu widzowie Polsatu długo nie zapomną. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to polski program rozrywkowy oparty jest na hiszpańskim Your Face Sounds Familiar, emitowany w telewizji Polsat. Zawodnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (wokalnie, ruchowo i wizualnie) wylosowane przez siebie postacie, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego.

9. odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przejdzie do historii i zapisze się w pamięci wielu ludzi na długo. Filip Lato zaśpiewał „Sen o Warszawie” Czesława Niemena. Rzadko zdarza się takie wykonanie, które wprawi w osłupienie każdego. Po tym występie jurorzy bili brawa na stojąco, a Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie kryli wzruszenia. Jury nawet nie oceniło tego występu, ponieważ dla każdego było jasne, że to triumfator całego odcinka i być może najlepsze wykonanie w historii programu.

Występ Filipa Lato w 9. odcinku wzrusza, chwyta za serce i rozczula. Nic dziwnego, że jury oznajmili, że to niemożliwe. Muzyk sprawił, że ożyła prawdziwa legenda – Czesław Niemen.

Zwiewny strój, długie włosy i natchniony wzrok. Jednak najważniejszą niespodziankę Filip Lato skrywał w sobie – doskonały głos. Filip Lato idealnie trafiał w dźwięki, nie przerysował specyficznej wymowy artysty. Jurorzy zamarzli i zabrakło im słów, aby skomentować ten występ. Fani popularnego show zgodnie stwierdzili, że to był jeden z najlepszych występów kiedykolwiek.

Źródło: youtube.com