Fotograf i urocza grupa surykatek. Zabawne wideo

0
303
Fotograf Nick Kleer i surykatki. Źródło: Instagram

Zobacz, jak fotograf dzikiej przyrody zostaje napadnięty przez uroczą grupę surykatek.

Fotograf dzikiej przyrody i ekolog z RPA Nick Kleer w swojej karierze spotkał wiele majestatycznych zwierząt. Ale wydaje się, że nawiązał szczególną więź z kilkoma uroczymi i zabawnymi surykatkami.

A ostatnio jedna z jego bardziej zabawnych interakcji z ciekawskimi stworzeniami stała się popularna, ponieważ jest tak cholernie ujmująca. Co więcej, klip pokazuje, jak dobry jest mężczyzna w swojej pracy.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Użytkownik Twittera o imieniu Jess po raz pierwszy udostępnił wideo w kwietniu, zauważając z nutą rozbawienia, że „kiedy jesteś fotografem dzikiej przyrody, celem jest wtopienie się w otoczenie, aby nie odstraszyć zwierząt”. A jeśli wtopienie się w otoczenie jest naprawdę głównym celem, to Kreer zdecydowanie wykonał swoją pracę dobrze.

Żartobliwy klip pokazuje Kleera skulonego na ziemi ze swoim aparatem, podczas gdy surykatka stoi mu na czubku głowy. Wkrótce cały tłum ciekawskich surykatek zaczyna okrążać podstępnego fotografa.

Dalekie od bycia przestraszone lub zniechęcone przez człowieka najeżdżającego ich naturalne środowisko, wydają się być całkowicie rozluźnione i wchodzą z nim w interakcję, jakby był częścią naturalnego krajobrazu. Używają go nawet jako wzniesienia, aby uzyskać lepszy punkt widzenia na otoczenie. Wideo może z łatwością być uroczym klipem zza kulis z National Geographic.

Czytaj: Wyjątkowy tramwaj wyruszy na tory w Poznaniu

Fotograf dzikiej przyrody opublikował kilka innych zdjęć i klipów, na których przedstawia siebie ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi-surykatkami i wygląda na to, że nawiązali sporą więź podczas wspólnego spędzania czasu.

„Jak możesz zauważyć, zbliżyłem się do tych niesamowitych małych stworzeń” – napisał Kleer w poście na Instagramie. „Doświadczenie, którego nie zapomnę i absolutny przywilej poznania tych maluchów nieco lepiej.”

W innym poście nazwał je nawet „najsłodszymi stworzeniami na planecie”. I między jego szczerymi klipami z ich zapasami, drzemkami, odkrywaniem i po prostu ogólnie uroczymi zachowaniami, jestem prawie pewna, że przekonał również cały Internet.

Czytaj: Fotograf zrobił urocze zdjęcia malutkiej surykatce i jej całej rodzinie

Nick Kleer, ekolog i fotograf dzikiej przyrody z RPA, ostatnio stał się popularny dzięki tej uroczej interakcji z tłumem surykatek.

Udostępnił także inne fragmenty wybryków tych uroczych stworzeń.

Spójrzcie tylko na te urocze zapasy…

lub ten ujmujący widok na ich drzemkę.

Patrząc na te nagrania rzeczywiście można stwierdzić, że surykatki są „najsłodszymi stworzeniami na planecie”.

Nick Kleer: Strona internetowa | Instagram | Facebook | Twitter | YouTube