Fotograf robi wspaniałe zdjęcia krajobrazów z okna samolotu

0
477
Evan Anderman połączył dwie pasje - fotografię i lotnictwo.

Evan Anderman jest pilotem i fotografem, który wykorzystuje jedno i drugie hobby do robienia imponujących zdjęć lotniczych krajobrazu.

Anderman sumiennie przesyła co miesiąc wiele filmów dokumentujących swój proces od początku tego roku.

Anderman nazywa siebie „społecznym fotografem krajobrazu” i od kwietnia 2020 roku regularnie udostępnia 10–15-minutowe vlogi ze swojego czasu w powietrzu.

Czytaj: Mazurskie jeziora i krajobrazy z lotu ptaka

Źródło: Instagram

Pasja Andermana do fotografii i latania jest widoczna w jego filmach, ponieważ mimo, że w momencie publikacji miał zaledwie 31 subskrybentów, z podekscytowaniem dzieli się swoimi doświadczeniami w powietrzu.

Po tonie jego głosu można usłyszeć, jak bardzo kocha to, co robi. Nie robi tego dla lajków lub upodobań, robi to, ponieważ to jego pasja.

Czytaj: Wymarzone miejsce dla fotografa krajobrazu.

Źródło: Instagram
Wielokolorowe opaski wokół obniżonego jeziora Cheesman. Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

„Jestem jak dzieciak w sklepie ze słodyczami” – mówi w jednym ze swoich vlogów, lecąc nad pięknym krajobrazem z aparatem w dłoni.

Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Zdjęcia, które robi Anderman, są znakomite. Mężczyzna regularnie umieszcza nowe zdjęcia na swoim Instagramie.

Widoki, które udaje mu się uwiecznić, są pomiędzy tym, czego oczekuje się od lotów helikopterem, a tym, jak wyglądają zdjęcia zrobione z kosmosu. Równoważąc punkt widzenia znajdujący się między tymi dwiema perspektywami, praca Andermana naprawdę się wyróżnia.

Źródło: Instagram
Kolorado, USA. Źródło: Instagram
Źródło: Instagram

Praca Andermana nigdy nie przestaje imponować i gorąco zachęcamy do obejrzenia całego jego kanału na Instagramie. Warto też sprawdzić jego filmy na kanale YouTube, żeby zobaczyć, czego Anderman szuka w dobrej kompozycji i jak robi zdjęcia podczas lotu samolotem.

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org