Fryzjerka tworzy barierę między klientkami za pomocą parasola

0
848

Wiele kobiet przez to, że zamknięto salony fryzjerskie i kosmetyczne, jest skazanych same na siebie. Mają odrosty, suche końcówki, powypadały im doklejane rzęsy, a o francuskim manicure mogą tylko pomarzyć.

Niektóre małe firmy walczą o przetrwanie na rynku w tym trudnym dla każdego przedsiębiorcy czasie.

Jedna fryzjerka w Holandii zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić swoim klientkom wyjątkowy sposób strzyżenia włosów przy zachowaniu dystansu.

Wymyśliła, że parasol uchroni ją i klientki w salonie przed koronawirusem.

Facebook

Obejrzyj wideo poniżej:

Publisert av Bella Rosa Onsdag 18. mars 2020

Choć jest to śmieszne, ludzie naprawdę muszą poważnie zacząć traktować izolację od inncych ludzi. Jeśli nie dla siebie, zrób to dla swoich bliskich.

No cóż, jest to naprawdę ciężki czas dla kobiet, które regularnie odwiedzały salony kosmetyczne i fryzjerskie.

Jedna z internautek udostępniła zdjęcie swoich paznokci. Ubolewała, że zamknięto wszystkie salony kosmetyczne i nie ma gdzie zrobić sobie paznokci.

Twitter

Żadnych fryzjerów, salonów paznokci, salonów kosmetycznych, a to sprawia, że świat wydaje się teraz bardzo smutnym miejscem dla wielu kobiet.

Jednak czy naprawdę są nam potrzebne te wszystkie doczepiane włosy, sztuczne rzęsy, permanentne makijaże, żelowe paznokcie? Teraz jest dobry czas, żeby sobie na to szczerze odpowiedzieć. Może to dobry czas, żeby powrócić do naturalności?

Czytaj: Gdy poprawki u chirurga plastycznego kończą się niepowodzeniem: zdjęcia gwiazd przed i po

Czytaj: NATURA WYGRYWA Z CYWILIZACJĄ.